ZUMBA


Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.
(opis ze strony Zumba Fitness)

Na sali gimnastycznej na przeciwko lustra grupa tańczących osób, klaszczą w dłonie, wszyscy zwróceni są w jednym kierunku.

Zumba
… to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA, uczestnicy nie zdają nawet sobie sprawy, że ćwiczą i po prostu wracają bo niesamowicie spędzają czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty.

… jest INNA, ekscytująca i motywująca muzyka, wiele rytmów, proste ale bardzo ciekawe kroki, całkowicie innowacyjny format klasy.

… jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowy, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć.

….no i EFEKTYWNA !!! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.

(opis ze strony Zumba Fitness)

Prowadząca:

Anna Kołodziej

MIEJSCE I TERMIN

Klub Tęcza w Świętej Katarzynie


środa 16:00 – 16:45 zumba dla dzieci

czwartek 18:50 – 19:45 zumba dla dorosłych

CENA

Zumba dla dzieci

Karnet miesięczny: 56 zł

Pojedyncze wejście: 17 zł


Zumba dla dorosłych

Karnet miesięczny: 60 zł

Pojedyncze wejście: 18 zł

INFORMACJE I ZAPISY

Anna Kołodziej

tel. 693 003 925

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial