grupa młodzieży na scenie pozuje do zdjęcia

TEATR MŁODYCH

Zajęcia odbywają się w ramach prac grupy teatralnej “Nameless“, która została założona w 2017 roku. W jej skład obecnie wchodzi ponad 30 osób, które są podzielone na cztery grupy:

  • 5 klasa;
  • 6/7 klasa;
  • 7 klasa;
  • 2 klasa liceum.

Najstarsza grupa starsza trzykrotnie miała możliwość zaprezentować się na międzynarodowym festiwalu młodych teatrów – Class in Action – w czeskiej Pradze, gdzie w 2020 roku zdobyła trzy nagrody (Najlepsza Rola Męska, Najlepsze rekwizyty i Nagroda Jury Za Najlepsze Przedstawienie) oraz zdobyła w 2018 roku I miejsce w Przeglądzie Małych Form Teatralnych “Graj” w Siechnicach. Oprócz przygotowywania przedstawień, członkowie zespołu rozwijają się pod względem aktorskim, a także mają przestrzeń do wymiany własnych doświadczeń i realizacji własnych pomysłów, które często są umieszczane w poszczególnych przedstawieniach. Oprócz spotkań na zajęciach teatralnych zespół spędza ze sobą również czas w szkole i poza nią np na różnego rodzaju wyjazdach i spotkaniach.

Prowadzący: Paweł Wilamowski. Nauczyciel w SP w Żernikach Wrocławskich. Z wykształcenia historyk i pedagog. Pasjonat pracy ze starszymi dziećmi i młodzieżą. Najbardziej w tej pracy docenia kreatywność i poczucie humoru młodego pokolenia.

TERMINY ZAJĘĆ:

 

ZAPISY:

721114459

Paweł Wilamowski

KOSZT: 80 zł / m-c

INFORMACJE:

DLA KOGO:

starsze dzieci i młodzież

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial