4 STEP – ZAJĘCIA TANECZNE


Hip – hop (New age) – to nowy styl tańca, stworzony zaledwie kilka lat temu. Łączy on techniki hiphopowe, takie jak locking, popping,
funk z elementami new style czy nawet jazzu, dzięki czemu choreografie są nadzwyczaj ciekawe. Daje to tancerzom i choreografom bardzo szerokie pole do popisu.

Prowadzący:

Michał Kamiński jest absolwentem kierunku Wychowanie Fizyczne na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Tańcem zajmuje się od 8 lat podczas których szkolił się między innymi u choreografów Justina Biebera, Ariany Grande czy Michaela Jacksona. Brał udział w wielu warsztatach tanecznych w Polsce z zagranicznymi choreografami oraz pobierał nauki w szkołach tańca w Londynie, Paryżu i Los Angeles. Głównymi stylami, którymi się zajmuje są hip-hop, new age oraz taniec nowoczesny. Na jego zajęciach możecie oczekiwać ciekawych choreografii oraz wielkiej dawki pozytywnej energii!

Mix Dance – zajęcia, podczas których w formie zabawy uczymy tańca disco, hip hop i jazzu z elementami tańca towarzyskiego oraz rytmiki. Taki mix stylów, zabawa połączona z nauką choreografii.

Prowadzący:

Bartosz Smoleń –  dyplomowanego nauczyciela tańca, pedagog. Tancerz mistrzowskiej klasy tanecznej w tańcu sportowym, członek i sędzia Polskiego Towarzystwa Tanecznego, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Założyciel i główny trener Szkoły Tańca 4STEP.

Latino solo są to zajęcia stworzone szczególnie z myślą o kobietach. Specjalnie przygotowane choreografie, które zawierają
elementy salsy, samby, rumby i cha-chy oraz gorące rytmy muzyki latynoskiej, pozwolą każdej z pań poczuć się wyjątkowo. A przy okazji – bezboleśnie zgubić zbędne kilogramy.

Salsa to połączenie afrokubańskich i karaibskich rytmów inspirowanych amerykańskim jazzem.
Bachata to zmysłowy taniec, wywodzący się Karaibów. Odrobinę przypomina tańce latynoamerykańskie, ale jest o wiele bardziej  sensualny i zawiera domieszkę erotyzmu.

Prowadzący:

José Lorenzo Castillo Parra

MIEJSCE I TERMIN

Klub Relaks w Siechnicach


Klub Słońce w Radwanicach

CENA

Zapytaj 4Step 🙂

INFORMACJE I ZAPISY

Bartosz Smoleń

tel. 796 104 154


www.4step.pl

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial