TANIEC TOWARZYSKI DLA DOROSŁYCH


Szkoła Tańca „GEMAR”  została założona w 1996 roku, we Wrocławiu, przez Grzegorza i Mariolę Szymańskich. Działamy nieprzerwanie na rynku tanecznym od blisko 20 lat, odnosząc liczne sukcesy na polu krajowym jak i międzynarodowym. Wśród naszych wychowanków są medaliści Mistrzostw Polski, Europy i Świata w tańcach nowoczesnych, oraz laureaci ogólnopolskich przeglądów tanecznych. Nasi tancerze doskonale radzą sobie na Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego, zajmując czołowe miejsca oraz zdobywając Mistrzostwo lub Puchar Okręgu Dolnośląskiego.

Jesteśmy znani z organizacji ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego takich jak „Wratislavia”, „Powitanie Lata”, „Powitanie Wiosny”, „O Świąteczną Bombkę”. Od ponad 10 lat – we współpracy z Kompleksem Hotelowo-Sportowym „Rokita” w Brzegu Dolnym – organizujemy turnieje o zasięgu krajowym, m.in. „O Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego”, Grand Prix Polski Seniorów, Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego czy Otwarte Mistrzostwa Polski Zachodniej. Znajdujemy się w czołówce klubów tanecznych w Polsce pod względem ilości zorganizowanych turniejów tańca, w tym aż 12 razy byliśmy gospodarzami imprezy o randze Mistrzostw Polski.

Prowadzący:

Mariola Szymańska – absolwentka AWF we Wrocławiu, tancerka reprezentacyjnego Zespołu Pieśni i Tańca AWF we Wrocławiu. Akademicka mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim. Wieloletni pracownik naukowy na AWF Wrocław. Pedagog z doświadczeniem i charyzmą, trener I klasy w tańcu sportowym, sędzia I kategorii Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcu Towarzyskim , sędzia I kategorii Polskiej Federacji Tańca w tańcu nowoczesnym, sędzia międzynarodowy International Dance Organization.

MIEJSCE I TERMIN

Klub Słońce w Radwanicach


czwartek

19:15 – 20:15

CENA

130 zł / os. / m-c  (4 spotkania po 60 min.)

INFORMACJE I ZAPISY

Klub Słońce w Radwanicach

tel. 881 921 616

e-mail: radwanice@kultura-siechnice.pl

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial