ZAJĘCIA TANECZNO – WOKALNE


Na zajęciach dzieci zapoznają się z elementami tańca, układami choreograficznymi oraz interpretacjami przestrzenno-ruchowymi. Wpływają one na kształtowanie poczucia rytmu. Dzieci poznają podstawowe kroki, poprawiają swoją koordynację ruchową, co korzystnie wpływa na koncentrację i pamięć.

Uśmiechnięta dziewczynka w czerwonej koszulce z jednorożcem i baletowej tiulowej spódniczce. na głowie ma opaskę jednorożca. Ręce rozłożone na boki w tanecznej pozie, jedna wyżej, druga niżej.

Zajęcia taneczno-wokalne obejmują:

  • taniec nowoczesny i choreografie przestrzenno ruchowe
  • przenosimy się w świat bajek tańcząc do utworów filmowych
  • odwiedzamy różne zakątki świata tańcząc m.in. taniec belgijski, hinduski, amerykański, afrykański
  • naukę piosenek w zakresie dziecięcej piosenki estradowej i aktorskiej
  • ćwiczenia dykcyjne, oddechowe i intonacyjne
  • zabawy muzyczno-ruchowe
  • rozciąganie i relaksację

Prowadząca:

Urszula Karpiuk-Chrobot posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Prowadziła zajęcia umuzykalniające oraz wokalno-ruchowe i taneczne we wrocławskich placówkach oświatowych. Jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku pedagogika, specjalność wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna, a także Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. R. Bukowskiego na Wydziale Rytmiki i Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w klasie fortepianu. W Creative Professional Fitness uzyskała uprawnienia instruktora fitness o specjalności aerobik. Uczestniczyła w wielu ogólnopolskich warsztatach rytmicznych, tanecznych oraz artystycznych. Jest laureatką licznych ogólnopolskich festiwali i konkursów piosenki oraz turniejów tańca towarzyskiego (w grupach Hobby).

MIEJSCE I TERMIN

Klub Tęcza w Świętej Katarzynie


wtorek

17:15-17:45

17:50-18:20

CENA

99 zł / miesiąc

INFORMACJE I ZAPISY

Urszula Karpiuk-Chrobot – Kids’Melody

tel. 668-821-897
e-mail: kidsmelody.kontakt@gmail.com

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial