BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU


Sztuka walki wywodząca się z judo i zapasów. Wzbogacona jest o techniki, które umożliwiają powalenie przeciwnika na ziemię i uzyskanie nad nim całkowitej kontroli poprzez zablokowanie jego ruchów. W tym celu stosuje się dźwignie, duszenia i chwyty unieruchamiające.

Przez wielu uznawane jest za najskuteczniejszą technikę walki wręcz bez użycia broni. Bardzo polecana sztuka walki biorąc pod uwagę jej skuteczność w samoobronie, zaplecze techniczne poznawane na treningach umożliwia obronienie się oraz walkę nawet z większymi przeciwnikami, przez co równie dobrze w tej aktywności odnajdują się kobiety. Rozwijająco wielotorowo sport, promujący najważniejsze cechy motoryczne, czyniąc człowieka sprawnym fizycznie oraz pewnym siebie.

Dziewczynka w pozie jiu-jitsu, prawą nogą robi wykop w górę.
Dłonie mężczyzny złożone w geście rozpoczynającym walkę, pieść oparta o otwartą dłoń.

Prowadzący:

Grzesiek Skołuda- absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Pasjonat przygotowania motorycznego w sportach walki oraz treningu siłowego, uczestnik wielu kursów. Wielokrotny medalista Akademickich Mistrzostw Polski, tegoroczny złoty medalista. Medalista Mistrzostw Polski, wielokrotny medalista turniejów na szczeblu ogólnopolskim. Czynny zawodowo trener personalny.

MIEJSCE I TERMIN

Klub Słońce w Radwanicach


wtorek 16:00 – 17:00 (dzieci starsze)

czwartek 15:50 – 16:50 (dzieci młodsze)

CENA

120 zł / m-c

INFORMACJE I ZAPISY

Grzesiek Skoduła 788 721 383


Klub Słońce w Radwanicach

el. 881 921 616

e-mail: radwanice@kultura-siechnice.pl

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial