S E I R O   V O I C E S   Z E S P Ó Ł   W O K A L N Y

Zespół SeiRo Voices jest młodzieżowym zespołem wokalnym, działającym przy Centrum Kultury w Siechnicach od września 2018 r. Zespół SeiRo Voices powstał z inicjatywy Pani Dyrektor Centrum Kultury w Siechnicach – Anny Łepeckiej i od początku działa pod opieką pani Anny Szul, która na co dzień prowadzi Szkołę Śpiewu Dźwiękodzieło. Tworzą go młode, utalentowane wokalistki mieszkające na terenie gminy Siechnice.

Mimo krótkiej działalności, Zespół ma na swoim koncie wiele występów podczas imprez kulturalnych w naszej Gminie, m.in. :
– występ przed Majką Jeżowską podczas siechnickich Mikołajków w grudniu 2018 r. (https://www.youtube.com/watch?v=cg1qUBzJOGE&t=896s),
-zajęcie III miejsca w II Konkursie Piosenki o Żołnierzach Wyklętych,
-koncert podczas Dni Siechnic, w maju 2019 r. (https://www.youtube.com/watch?v=MiZE45KPsQA&t=32s)
-występ podczas Dożynek w Św. Katarzynie we wrześniu 2019 r.
-koncert kolęd podczas Kiermaszu Bożonarodzeniowego w Św. Katarzynie w grudniu 2019 r. (https://www.youtube.com/watch?v=g1cZbBfyoyw)

Dziewczęta, tworzące SeiRo Voices są także laureatkami wielu nagród i wyróżnień w konkursach indywidualnych.

Obecnie w składzie zespołu jest 6 osób:
Aleksandra Siemasz
Martyna Kwaśnik
Daria Plis
Michalina Ciupińska
Maria Waligóra
Maja Skowron

Inne linki do występów podczas koncertów Dźwiękodzieła: https://www.youtube.com/watch?v=VxEEGyVcd_M

Prowadząca: Anna Szul

Wykracza poza stereotypowymi normami nauczania muzyki, stawiając na pierwszym miejscu ukształtowanie w uczniach odpowiedniej wrażliwości muzycznej.

Z wykształcenia jest muzykiem i inżynierem. Od ponad 15 lat koncertuje i uczestniczy w wielu projektach muzycznych. Śpiewu uczyła się m.in. w Akademii Muzycznej we Wrocławiu, Laboratorium Śpiewu i Mowy, a także uczestnicząc w wielu warsztatach prowadzonych przez wybitne polskie wokalistki: Natalię Lubrano, Krystynę Prońko, czy Paulinę Przybysz. W swoim dorobku artystycznym posiada pięć płyt. Dwie nagrane z nieistniejącą już grupą Voice Factory, a pozostałe z zespołem Chillove. Dla Chillove wciąż komponuje i pisze teksty. Utwory te można usłyszeć w wielu stacjach radiowych, m. in. Czwórka Polskie Radio, PR Łódź, PR Kraków, PR Białystok, Studenckie Radio Luz, Radio Ram, RDC.

TERMINY ZAJĘĆ:

Środa

godz. 19:00-20:00

KOSZT:

Jednorazowo 30 zł / 45 min

INFORMACJE I ZAPISY:

Anna Szul

tel: 506 615 700

e-mail: biuro@dzwiekodzielo.pl

www.dzwiekodzielo.pl

DLA KOGO:

Dzieci i młodzież

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial