S E I R O   V O I C E S   Z E S P Ó Ł   W O K A L N Y

Zespół SeiRo Voices (czyt. „Sejro wojses”) jest młodzieżowym zespołem wokalnym, działającym przy Centrum Kultury w Siechnicach. Działa od września 2018 r i prowadzony jest przez p. Annę Szul ze Szkoły Śpiewu Dźwiękodzieło.

Zespół powstał z inicjatywy Pani Dyrektor Centrum Kultury Anny Łepeckiej. Tworzą go młode, utalentowane wokalistki mieszkające na terenie gminy SIechnice. Dziewczęta Na swoim koncie mają występ przed Majką Jeżowską podczas siechnickich Mikołajków w grudniu 2018 r. oraz zajęcie III miejsca w II Konkursie Piosenki o Żołnierzach Wyklętych.

Prowadząca:

Anna Szul

Wykracza poza stereotypowymi normami nauczania muzyki, stawiając na pierwszym miejscu ukształtowanie w uczniach odpowiedniej wrażliwości muzycznej.

Z wykształcenia jest muzykiem i inżynierem. Od ponad 15 lat koncertuje i uczestniczy w wielu projektach muzycznych. Śpiewu uczyła się m.in. w Akademii Muzycznej we Wrocławiu, Laboratorium Śpiewu i Mowy, a także uczestnicząc w wielu warsztatach prowadzonych przez wybitne polskie wokalistki: Natalię Lubrano, Krystynę Prońko, czy Paulinę Przybysz. W swoim dorobku artystycznym posiada pięć płyt. Dwie nagrane z nieistniejącą już grupą Voice Factory, a pozostałe z zespołem Chillove. Dla Chillove wciąż komponuje i pisze teksty. Utwory te można usłyszeć w wielu stacjach radiowych, m. in. Czwórka Polskie Radio, PR Łódź, PR Kraków, PR Białystok, Studenckie Radio Luz, Radio Ram, RDC.

TERMINY ZAJĘĆ:

Środa

godz. 19:00-20:00

KOSZT:

Jednorazowo 30 zł / 45 min

INFORMACJE I ZAPISY:

Anna Szul

tel: 506 615 700

e-mail: biuro@dzwiekodzielo.pl

www.dzwiekodzielo.pl

DLA KOGO:

Dzieci i młodzież