RELAKS Z GONGAMI


Spotkanie z archaicznymi dźwiękami mis i gongów tybetańskich, które w doskonały sposób wprowadzą nas w cudowny nastrój i dobre samopoczucie. Relaksujące dźwięki rozładują tygodniowy stres i wypełnią dobroczynną energią, która pozwoli na pełniejsze wykorzystanie nadchodzącego weekendu. Uspokajające tony wprowadzą nas w stan odprężenia i pozwolą pobudzić naszą wewnętrzną energię do działania.

Kobieta siedzi po turecku, widać tylko jej nogi i ręce. W jednej dłoni trzyma misę, w drugiej pałeczkę do uderzania w misę. Rytuał muzyki relaksacyjnej na misach i gongach.

Wibracje dźwięków, których będziemy doświadczać pozwolą zmniejszyć napięcie wewnątrz naszego ciała, co spowoduje złagodzenie stresu i wielu dolegliwości bólowych. Dzięki temu odprężeniu zwiększy się ilość energii w naszym ciele, wzmocnią siły do pracy i do działań, nasze komórki wewnętrzne dotlenią się i wzmocnią.
Na pozytywne rezultaty nie będziemy musieli długo czekać, bo już kolejny dzień przyniesie zmiany wewnątrz nas i w subtelny sposób będzie wpływał na wszystko co nas otacza.

Prowadząca:

Joanna Idczak – z zawodu chemik. Z pasji zajmuje się malarstwem intuicyjnym, dźwiękoterapią i alternatywnymi metodami wspierania procesów leczenia.
Prowadzi zajęcia z dźwiękoterapii i relaksacji dla osób dorosłych i dzieci, grając na gongach i instrumentach relaksacyjnych.
Prowadzi również zajęcia z malarstwa intuicyjnego i dźwiękoterapii dla osób niepełnosprawnych.

MIEJSCE I TERMIN

Klub Słońce w Radwanicach


piątek 18:30 – 19:30

CENA

40 zł / spotkanie

INFORMACJE I ZAPISY

Klub Słońce

tel. 881 921 616

e-mail: radwanice@kultura-siechnice.pl

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial