PRACOWNIA PLASTYCZNA EWY MASZCZYK


Ewa Maszczyk o sobie i swoich zajęciach:

Urodziłam się i wychowałam w Częstochowie, tam też ukończyłam Liceum Plastyczne – kierunek ceramika artystyczna. 

Warsztaty prowadzę od 2010 roku, głównie w podwrocławskich Siechnicach. Jest to dość zróżnicowany wachlarz zajęć, bo obejmuje zarówno grupy dziecięce, jak i zajęcia dla młodzieży i dorosłych w dziedzinie ceramiki, plastyki, rysunku oraz malarstwa.

Bardzo cenię sobie pracę z dziećmi, która z jednej strony jest zajęciem bardzo wymagającym, ale też dającym ogromną satysfakcję. Uwielbiam przebywać w towarzystwie dzieci i bawić się z nimi plastycznie. Na zajęciach realizujemy ciekawe i różnorodne zadania. Staram się maksymalnie urozmaicać tematykę naszych spotkań tak, aby z jednej strony podsycać ciekawość, a z drugiej stymulować rozwój zdolności manualnych uczestników. Stąd w programie zajęć takie elementy jak lepienie, malowanie, wyklejanie, wycinanie, itp. Kluczem do sukcesu jest wg mnie indywidualne podejście i poświęcenie odpowiedniej ilości czasu każdemu dziecku z osobna. Z przyjemnością obserwuję rozwój talentów swoich podopiecznych, czego potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia zdobywane w konkursach plastycznych, nierzadko o zasięgu ogólnopolskim. Dla mnie jednak, największą nagrodą wciąż pozostają uśmiechy i uściski, jakie otrzymuję od dzieci oraz powracające wciąż pytanie: „Proszę Pani, a co będziemy dzisiaj robić?”.

Kobieta siedzi na kamiennej rzeźbie w kształcie postaci człowieka na rowerze.
Kobieta w kapelusz ze słomy, maluje w plenerze na trawie ma ustawioną sztalugę i płótno, w dłoniach trzyma pędzel i paletkę z farbami.

Prowadzący:

Ewa Maszczyk

MIEJSCE I TERMIN

Klub Relaks w Siechnicach


Klub Tęcza w Świętej Katarzynie

CENA

180 zł / m-c

INFORMACJE I ZAPISY

Nabór zakończony.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial