Konkurs literacko – plastyczny

POŻYCZALSCY

Poznajcie Pożyczalskich: Strączka, Dominikę i ich córkę Ariettę! Mają po kilkanaście centymetrów wzrostu i mieszkają pod podłogą starego domu. Wszystko, czego im trzeba, „pożyczają” z mieszkania olbrzymów znad sufitu.

Przygotowaliśmy wybrane cytaty opisujące Domowe Ludki, a Waszym zadaniem jest ich narysować. Puśćcie wodze fantazji, obudźcie wyobraźnię i stwórzcie rysunek, który odda Wasze wyobrażenie.

Konkurs jest zainspirowany niesamowitymi przygodami rodziny Pożyczalskich, a także faktem, że Wydawnistwo Jung-off-ska wydaje dwie części tych przygód w formie audiobooka. I właśnie dwa takie audiobooki możecie wygrać w naszym konkursie! Sponsorem audiobooków jest Wydawnctwo Jung-off-ska.

Co najciekawsze nie dajemy żadnych ramek wiekowych w tym konkursie i zachęcamy do tworzenia rysunków, zarówno dzieci, jak i dorosłych! A może stworzycie wspólną pracę w rodzinnym gronie? Tak, jak historie Domowych Ludków charakteryzują się wartka akcją, tak niech Wasze rysunki będą pełne kolorów i pomysłowości.

Na zgłoszenia czekamy do 24 maja.

Szczegóły konkursu znajdziecie w Regulaminie przypiętym poniżej. Tam również znajdziecie cytaty, które przygotowaliśmy, by Was zainspirować.

Okładki dwóch audiobooków z wydawnictwa Jung-off-ska. Powyżej tekst: Pożyczalscy. konkurs. Narysuj postaci i wygraj audiobooka!
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial