CENTRUM KULTURY W SIECHNICACH OGŁASZA NABÓR DO:

  • ŻERNICKIEGO CHÓRU KAMERALNEGO

  • SENIORSKIEGO CHÓRU KAMERALNEGO SAMI SWOI

  • SENIORSKIEGO CHÓRU KAMERALNEGO KANTATA

Jeśli lubisz śpiewać…

Jeśli masz dobry głos i słuch muzyczny…

Jeśli chcesz brać udział w ciekawych projektach…

A także jeśli chcesz zawrzeć nowe znajomości i miło spędzać czas…

To ten chór jest dla Ciebie!

ZE WZGLĘDU NA PROFESJONALNE PROJEKTY CHÓRÓW – MILE WIDZIANE OSOBY KSZTAŁCONE MUZYCZNIE I Z DOŚWIADCZENIEM WOKALNYM.

 

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerami telefonu podanymi przy każdym zespole.

CZEKAMY WŁAŚNIE NA WAS!

ŻERNICKI CHÓR KAMERALNY

Chór prowadzi Aga Damrych – finalistka Voice of Poland 7. Wraz z mężem są znanymi postaciami w środowisku artystycznym Wrocławia. Na co dzień można ją usłyszeć w zespołach Celebrate (fb Zespół Celebrate) czy Boguchwała (@boguchwala). Aga związana jest z wieloma projektami muzycznymi, kabaretowymi, a także aktorskimi. Pracowała m.in. w Teatrze Muzycznym Capitol.

PRÓBY CHÓRU ODBYWAJĄ SIĘ W CZWARTEK O GODZINIE 16:30

KLUB KUŹNIA W ŻERNIKACH WROCŁAWSKICH

UL. PARKOWA 2

Informacje i zapisy:

Klub – tel. 71 311 34 52

Sekretariat CK – tel. 71 311 39 97

SENIORSKI CHÓR KAMERALNY „SAMI SWOI”

Działa przy Centrum Kultury, Klub Słońce w Radwanicach. Pierwsze spotkanie zespołu odbyło się 4 października 2012 roku. Zespół występuje na  uroczystościach gminnych oraz poza granicami naszej gminy. Bierze  udział w konkursach i przeglądach muzycznych, otrzymał wiele nagród i wyróżnień.

Chór prowadzi Agata Kopacka – instruktor i inicjatorka powstania zespołu.

PRÓBY CHÓRU ODBYWAJĄ SIĘ W CZWARTEK O GODZ. 13:00

KLUB SŁOŃCE W RADWANICACH

UL. KOLEJOWA 8

Informacje i zapisy:

Klub – tel. 881 9216 16

SENIORSKI CHÓR KAMERALNY „KANTATA”

Kantata istnieje od 1993 r. przy Gminnym Centrum Kultury w Siechnicach. Repertuar zespołu powstawał przez lata i są to: piosenki ludowe, biesiadne, wojskowe, okolicznościowe, kolędy i pieśni religijne. Różnorodność repertuaru sprawia, że Kantata sprawdza się uświetniając swoimi występami uroczystości gminne takie jak: dożynki, imprezy plenerowe, spotkania rocznicowe i okolicznościowe. Zespół uczestniczy w przeglądach na terenie województwa dolnośląskiego m.in. „pod Ślężą śpiewanie” – Sobótka, „Nad wodą śpiewanie” – Mietków, „Herodiada” – Cieszków, „Pastorałki” – Poniatowice. W trakcie swojej działalności zespół uzyskał wiele nagród i wyróżnień.

Chór prowadzi Anna Szul – z wykształcenia jest muzykiem i inżynierem. Od ponad 15 lat koncertuje i uczestniczy w wielu projektach muzycznych. Śpiewu uczyła się m.in. w Akademii Muzycznej we Wrocławiu, Laboratorium Śpiewu i Mowy, a także uczestnicząc w wielu warsztatach prowadzonych przez wybitne polskie wokalistki: Natalię Lubrano, Krystynę Prońko, czy Paulinę Przybysz. W swoim dorobku artystycznym posiada pięć płyt. Dwie nagrane z nieistniejącą już grupą Voice Factory, a pozostałe z zespołem Chillove. Dla Chillove wciąż komponuje i pisze teksty. Utwory te można usłyszeć w wielu stacjach radiowych, m. in. Czwórka Polskie Radio, PR Łódź, PR Kraków, PR Białystok, Studenckie Radio Luz, Radio Ram, RDC.

PRÓBY CHÓRY ODBYWAJĄ SIĘ W PONIEDZIAŁKI O 12:00

KLUB RELAKS W SIECHNICACH

UL.FABRYCZNA 15

Informacje i zapisy:

Klub – tel. 881 921 619

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial