M I X   D A N C E

Cele i zadania zajęć: kształtowanie prawidłowej sylwetki ciała (wykorzystywanie elementów ćwiczeń z gimnastyki korekcyjnej), wpływ na rozwój osobowościowy – wychowanie poprzez taniec, poprawa koordynacyjnych zdolności motorycznych, integracja z grupą, pokonywanie własnych barier – prezentacja umiejętności w środowisku szkolnym i poza nim (stworzenie szkolnej grupy tanecznej; organizowanie turniejów tańca)

Program zajęć: integracyjne tańce grupowe, tańce towarzyskie (standardowe i latynoamerykańskie), elementy tańca współczesnego i disco, ćwiczenia rytmiczne, improwizacje ruchowe i zabawy taneczne

Prowadzący:

Michał Kamiński jest absolwentem kierunku Wychowanie Fizyczne na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Tańcem zajmuje się od 8 lat podczas których szkolił się między innymi u choreografów Justina Biebera, Ariany Grande czy Michaela Jacksona. Uczestniczył w wielu międzynarodowych warsztatach tanecznych organizowanych w Polsce jak i za granicą, podczas których miał możliwość zdobywania wiedzy od najlepszych i najbardziej docenianych nauczycieli tańca na świecie między innymi w Londynie, Paryżu i Los Angeles. Głównymi stylami, którymi się zajmuje są hip-hop, new age oraz taniec nowoczesny. Na jego zajęciach możecie oczekiwać ciekawych choreografii, dobrej komunikacji z podopiecznymi oraz wielkiej dawki pozytywnej energii.

facebook4steps

TERMINY ZAJĘĆ:

Wtorek

godz. 17:05-17:50

ZAPISY:

tel 796 104 154

KOSZT:

80 zł / miesiąc

INFORMACJE:

tel. 796 104 154

tel. 881 921 620 Klub Tęcza w Świętej Katarzynie

DLA KOGO:

Dzieci 6-9 lat

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial