NA CZAS KWARANTANNY

Myśląc o Was w tym czasie, gdy czas kwarantanny nie pozwala nam realizować naszej misji w normalnych warunkach, przygotowaliśmy koszyk możliwości i propozycji, by ten czas pod hasłem #zostańwdomu, był dla Was mimo wszystko atrakcyjny, miły i pełen kulturalnych opcji do wykorzystania.

Wśród propozycji znajdziecie coś od naszych instruktorów sekcji – zarówno ich aktualne aktywności, jak i zaproszenia na zajęcia indywidualne lub grupowe online, coś związanego z literaturą i dostępami do książek online, pokażemy również linki do innych kulturalnych akcji – organizowanych przez osoby sławne i popularne z mediów, jak również ciekawe inicjatywy ośrodków kultury z całej Polski.

Dołożymy wszelkich starań, by informacje, które tu znajdziecie były na bieżąco aktualizowane i uzupełniane, tak by to miejsce stało się dla Was źródłem i odpowiedzią na czas kwarantanny. Korzystajcie 🙂

Miejcie się zdrowo i dbajcie o siebie!

SEKCJE

Zapraszamy na profile, grupy i kanały instruktorów, którzy prowadzą zajęcia sekcyjne w naszych placówkach.

Zaproszenie JOANNY KWAŚNIK na lekcje WOKALU

Bądź FIT poza HomeFit

LITERATURA

Nasze BIBLIOTEKI w social media 🙂

O czytaniu dzieciom, o ogólnopolskiej akcji, ale też świetne kierunkowskazy, skąd czerpać literaturę dla dzieci w czasie kwarantanny.

90347276_494735761183836_4418564630733914112_n

BALET ONLINE

Drodzy Czytelnicy, pracujemy aktualnie nad umożliwieniem Wam dostępu do kodów Legimi, zaglądajcie, bo jeszcze chwilka i ruszymy z udostępnieniem! Tymczasem zapraszamy Was na polecane strony, gdzie można skorzystać m.in. z darmowych e-booków.

SPOTKANIA AUTORSKIE ONLINE

Biblioteka internetowa czynna 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, której zasoby dostępne są całkowicie za darmo. W jej zbiorach znajduje się 5571 utworów, w tym wiele lektur szkolnych zalecanych do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, które trafiły już do domeny publicznej.

Biblioteka Narodowa zachęca do lektury i pobierania e-booków w formatach MOBI lub EPUB z POLONY. Wszystkie tytuły są udostępniane bezpłatnie.

Baza linków od Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu:

Od teraz przez dwa miesiące wszyscy mogą skorzystać z bezpłatnego dostępu szerokiego pakietu korzyści w ramach usługi Empik Premium.

Grupa na Facebooku – Kultura w kwarantannie – również może posłużyć Wam jako dodatkowy przewodnik po szeroko pojętej kulturze, zajrzyjcie 🙂

KULTURA

TEATR ONLINE

NAJLEPSZE SPEKTAKLE

AD SPECTATORES

KULTURA

MUZEA ONLINE

ZWIEDZANIE ONLINE

CYKL WYKŁADÓW

KULTURA

CIEKAWE AKCJE NA INSTAGRAMIE

CIEKAWE LINKI W SIECI

CDN! :)))

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial