NA CZAS KWARANTANNY

Myśląc o Was w tym czasie, gdy czas kwarantanny nie pozwala nam realizować naszej misji w normalnych warunkach, przygotowaliśmy koszyk możliwości i propozycji, by ten czas pod hasłem #zostańwdomu, był dla Was mimo wszystko atrakcyjny, miły i pełen kulturalnych opcji do wykorzystania.

Wśród propozycji znajdziecie coś od naszych instruktorów sekcji – zarówno ich aktualne aktywności, jak i zaproszenia na zajęcia indywidualne lub grupowe online, coś związanego z literaturą i dostępami do książek online, pokażemy również linki do innych kulturalnych akcji – organizowanych przez osoby sławne i popularne z mediów, jak również ciekawe inicjatywy ośrodków kultury z całej Polski.

Dołożymy wszelkich starań, by informacje, które tu znajdziecie były na bieżąco aktualizowane i uzupełniane, tak by to miejsce stało się dla Was źródłem i odpowiedzią na czas kwarantanny. Korzystajcie 🙂

Miejcie się zdrowo i dbajcie o siebie!

LITERATURA

SPOTKANIA AUTORSKIE ONLINE

Biblioteka Narodowa zachęca do lektury i pobierania e-booków w formatach MOBI lub EPUB z POLONY. Wszystkie tytuły są udostępniane bezpłatnie.

LITERATURA

Biblioteka internetowa czynna 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, której zasoby dostępne są całkowicie za darmo. W jej zbiorach znajduje się 5571 utworów, w tym wiele lektur szkolnych zalecanych do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, które trafiły już do domeny publicznej.

LITERATURA

Baza linków od Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu:

Grupa na Facebooku – Kultura w kwarantannie – również może posłużyć Wam jako dodatkowy przewodnik po szeroko pojętej kulturze, zajrzyjcie 🙂

KULTURA

TEATR ONLINE

NAJLEPSZE SPEKTAKLE

KULTURA

MUZEA ONLINE

ZWIEDZANIE ONLINE

CYKL WYKŁADÓW

KULTURA

CIEKAWE AKCJE NA INSTAGRAMIE

Przechwytywanie03
90242233_1464558527048477_1708733505850048512_n
Przechwytywanie

CIEKAWE LINKI W SIECI

CDN! :)))

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial