Logotypy projektu: Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska, Fundusze Europejskie, Polska Cyfrowa

TUTAJ REALIZOWANY JEST PROJEKT GRANTOWY „KONWERSJA CYFROWA DOMÓW KULTURY” DOFINANSOWANY Z FUNDUSZY EUROPESJKICH, KTÓREGO OPERATOREM JEST NARODOWE CENTRUM KULTURY.

Korzystając z umiejętności zdobytych podczas szkoleń w projektu oraz wykorzystując sprzęt zakupiony dzięki środkom z projektu, realizujemy działania oraz tworzymy relacje foto i video. Plakaty, ulotki i wszystkie niezbędne formy graficzne przygotowane są programie graficznym zakupionym dzięki środkom z projektu.

Oto wydarzenia wybrane z wielu:

Niezwykłe spotkanie, a właściwie monodram w wykonaniu Stanisława Dzierniejko, wrocławskiego animatora kultury i autora książki „Mój pierwszy seans filmowy”, w której w sposób zabawny opisuje magię kina i świat filmu od kuchni.
 
Jego książka kipi od anegdot o znanych aktorach i reżyserach! Dowiecie się m.in. jaki naprawdę jest Bogusław Linda, dlaczego Andrzej Wajda zrugał Jana Nowickiego i co zrobiła Małgorzata Kożuchowska, kiedy kelner oblał jej nowe piękne atłasowe szpilki czerwonym winem.
Dzieci i Seniorzy – spotkanie międzypokoleniowe.
w Przedszkole Publiczne im. Św. Jana Pawła II w Siechnicach – Aktywni Seniorzy Gminy Siechnice i zespół śpiewaczy Kantata.
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial