KLUB RELAKS W SIECHNICACH

PONIEDZIAŁEK: 14:00 – 20:00

WTOREK: 14:00 – 19:00

ŚRODA: 14:00 – 20:00

CZWARTEK: 14:00 – 19:00

PIĄTEK: NIECZYNNE –

TYGODNIOWY GRAFIK ZAJĘĆ KLUBU RELAKS W SIECHNICACH tel. 881921619

PONIEDZIAŁEK

09:15 – 10:00 AKTYWNI SENIORZY -GIMNASTYKA  GRUPA 1

10:15– 11:00  AKTYWNI SENIORZY -GIMNASTYKA  GRUPA 2

15:00 – 19:30 UMUZYKALNIAJĄCA SZKOŁA GITARY DOMINIKA MASA (dzieci i młodzież), tel693207729

18:00 – 19:00  ROBOKLOCKI tel 531488885

17:30 – 19:00  WARSZTATY WOKALNE JOANNY KWAŚNIK (dzieci 6-12) tel.788457094

19:05-21:00   KLUB SZERMIERCZY  SIGNUM POLONICUM tel. 502775896

WTOREK

10:30-11.30  DŹWIEKODZIEŁO DLA MALUSZKA dzieci 0-2 tel. 506615700

15:35 – 16:15 ZUMBA DLA DZIECI 5+  tel. 785499795

13:30 – 19:30 PRACOWNIA PLASTYCZNA EWY MASZCZYK  tel. 608816033

16:30 – 17:15 SZKOŁA ANGIELSKIEGO BERNATT – klasa 4,5 tel. 608880929

17:20 – 18:05 SZKOŁA ANGIELSKIEGO BERNATT- klasa 1,2,3

18:10-18:40   SZKOŁA ANGIELSKIEGO BERNATT- przedszkolaki

16.30-18:30   WARSZTATY MUSICALOWE -Akademia Młodego Artysty, tel.697244210

18:35 – 19:35 ZUMBA DLA DOROSŁYCH tel.504194820

ŚRODA

10.00:11.30  AKTYWNI SENIORZY – JOGA

17:00 – 18:00 SEKCJA SZACHOWA 6+

18:00 – 19:00 SEKCJA SZACHOWA dzieci 8+

14:30 -16:00 KANTATA

17:15 – 19:15  WARSZTATY WYPLATANIA MAKRAMY- dzieci/dorośli, tel 787786286

16:10 – 17:10 DZWIĘKODZIEŁO gr. I

17:20 – 18:20 DZWIĘKODZIEŁO gr. II

18:30 – 20:00 DZWIĘKODZIEŁO gr. III

CZWARTEK

09:30-10.15 CENTRUM JĘZYKOWE ALTO J. ANGIELSKI tel. 664994388, alto.academy@op.pl

15:45 -16:15 ZAJĘCIA TEATRALNE  DLA SENIORÓW, tel. 693718619

16:30 – 17:30 ARTYSTYCZNY MALUCH (4-6 lat)

17:35 -19:05 PRACOWNIA PLASTYCZNA DOROTY MORAWIEC – WINIARSKIEJ (7+)

19:15 – 20:45 PRACOWNIA RYSUNKU I MALARSTWA DOROTY MORAWIEC – WINIARSKIEJ ( 13+)

16:30 – 17:15 SZKOŁA ANGIELSKIEGO BERNATT – klasa 4,5 tel. 608880929

17:20 – 18:05 SZKOŁA ANGIELSKIEGO BERNATT- klasa 1,2,3

18:10-18:40   SZKOŁA ANGIELSKIEGO BERNATT- przedszkolaki

17:30 – 18:15 HIP HOP -Szkoła tańca 4 step, tel.796104154

PIĄTEK

08:00-13:00  CENTRUM JĘZYKOWE ALTO J. ANGIELSKI tel. 664994388, alto.academy@op.pl

14:30 – 20:30 PRACOWNIA PLASTYCZNA EWY MASZCZYK tel. 608816033

16:30-17:30   ZAJĘCIA TEATRALNE  DLA DZIECI, tel. 693718619


tel. 881 921 619

e-mail: siechnice@kultura-siechnice.pl

ADRES:

ul. Fabryczna 15

55-011 Siechnice

KONTAKT:

tel. 881 921 619

e-mail: siechnice@kultura-siechnice.pl


PROWADZĄCY:

Agata Niczyporuk


KLUB TĘCZA W ŚWIĘTEJ KATARZYNIE

PONIEDZIAŁEK: 12:00 – 20:00

WTOREK: 12:00 – 20:00

ŚRODA: 10:00 – 18:00

CZWARTEK: 10:00 – 17:00

PIĄTEK: 10:00 – 14:00

PONIEDZIAŁEK

13:30-14:30 SZACHY I GRUPA SZKOLNA  (INSTRUKTOR ODBIERA DZIECI ZE ŚWIETLICY SZKOLNEJ)

15:15-16:15 SZACHY II GRUPA SZKOLNA  (INSTRUKTOR ODBIERA DZIECI ZE ŚWIETLICY SZKOLNEJ) – trwa nabór

16:15-17:15 SZACHY I GRUPA -trwa nabór

16:15-17:00 DŹWIĘKODZIEŁO tel.506615700

17:10-18:10 DŹWIEKODZIEŁO

17:30-18:30 SZACHY II GRUPA ZAAWANSOWANA – trwa nabór

17:00-20:00 RĘKODZIEŁO DLA DOROSŁYCH tel.506456135

17:00-17:45 MIX DANCE ( 6-9 lat) Szkoła tańca 4 step, tel.796104154

17:50-18:50 MIX DANCE (+10)

19:00-20:00 LATINO SOLO

20:00-21:00 SALSA&BACHATA

 

WTOREK

13:45-15:45 CERAMIKA GRUPA SZKOLNA (INSTRUKTOR ODBIERA DZIECI ZE ŚWIETLICY SZKOLNEJ)

13:30-14:30 ROBOKLOCKI GRUPA SZKOLNA (INSTRUKTOR ODBIERA DZIECI ZE ŚWIETLICY SZKOLNEJ o godz. 13:15 tel.531488885

14:50-15:50  ROBOKLOCKI  -trwa nabór

16:00-18:00 CERAMIKA  II GRUPA

16:30-17:30 JOGA DLA SENIORÓW- WARSZTATY JOGI Z ELEMENTAMI RELAKSACJI DLA SENIORÓW – PROJEKT GMINY SIECHNICE tel.533224502

17:10-17:40 TANECZNO-WOKALNE I GRUPA( 3-4 lat) tel.668821897

17:45-18:15 TANECZNO-WOKALNE II GRUPA( 5-7lat)

18:15-20:15 CERAMIKA DLA DOROSŁYCH

18:00-19:30 JOGA tel.533224502

18:00-20:00 RADA OSIEDLA  /1 w miesiącu

19:45 – 21:30 KARATE tel.576318263

 

ŚRODA

13:30-14:15 JOGA KIDS (3-6 lat) z opiekunem- trwa nabór tel.500131191

14:30-15:30 JOGA KIDS (7-10 lat) instruktorka odbiera dzieci ze świetlicy szkolnej- trwa nabór

15:30-17:00 PRACOWNIA PLASTYCZNA DOROTY MORAWIEC-WINIARSKIEJ

17:00-17:45  MUZYCZANKI DLA MAM I MALUSZKÓW  (0-3 lat) tel.668456169

17:45-18:15 MUZYCZANKI DLA PRZEDSZKOLAKA (4-6 lat)

16:00-18:00  TEATR TĘCZA (6+)

17:00-18:30 WARSZTATY WOKALNE- AGNIESZKA DAMRYCH- trwa nabór tel.691837831

19:30-21:00 JOGA DLA KOBIET tel. 608658373

 

CZWARTEK

13:30-15:30 CERAMIKA -grupa zamknięta

15:30-17:30 CERAMIKA– grupa zamknięta

16:00 – 16:40 BALET (4-5 lat) tel.795505745

16:50 – 17:35 BALET (5-6 lat) ( kontynuacja)

17:10-17:40 ANGIELSKI MUZYCZNIE Z GITARĄ (dzieci 3 – 4 lata), tel.668821897

17:45-18:15 ANGIELSKI MUZYCZNIE Z GITARĄ (dzieci 5 – 7 lat)

18:30-20:00  WARSZTATY PSYCHORUCHOWE DLA SENIORÓW,,RADOŚĆ ŻYCIA”   – PROJEKT  GMINY SIECHNICE, tel.603515013

18:00-20:00 CERAMIKA DLA DOROSŁYCH ( grupa zamknięta)

18:00 – 19:30 JOGA tel.533224502

19:40-20:40  ZDROWY KRĘGOSŁUP tel.795642795

19:50 – 21:30 KARATE tel.576318263

 

PIĄTEK

14:00-21:00 NAUKA GRY NA PERKUSJI tel.793443498

17:00 – 17:55 AKADEMIA CHEERLEADEREK tel.796888906

ADRES:

ul. Główna 82,  50-010 Święta Katarzyna

KONTAKT:

tel. 881 921 620

e-mail: swkatarzyna@kultura-siechnice.pl


PROWADZĄCY:

Dorota Klimek, Renata Jurak


KLUB SŁOŃCE W RADWANICACH

PONIEDZIAŁEK: 14:00 – 20:00

WTOREK: 16:00 – 20:00

ŚRODA: 16:00 – 20:00

CZWARTEK: 14:00 – 20:00

PIĄTEK: NIECZYNNE (prace wewnętrzne)

PONIEDZIAŁEK

16:30 –17:00 MUZYCZANKI DLA MALUSZKA (dzieci 0-3 lat, wolne miejsca)

17:05 –17:35 MUZYCZANKI DLA MALUSZKA (dzieci 0 -1,5 lat, wolne miejsca)

17:45 –18:15 MUZYCZANKI DLA PRZEDSZKOLAKA (wolne miejsca)

17:45 – 19:00 JOGA trwa nabór

19:00 – 21:00 ZEBRANIE RADY OSIEDLA RADWANICE każdy pierwszy poniedziałek m-ca

19:15 – 20:15 AEROBIK ( młodzież i dorośli, wolne miejsca)

WTOREK

09:30 – 11:00 JOGA 60+ (wolne miejsca)

14:00 – 16:00 NAUKA SZYCIA NA MASZYNIE „Sztuka szycia” wolne miejsca 

17:00 – 19:00 NAUKA SZYCIA NA MASZYNIE „Sztuka szycia” kontynuacja

14:30 – 15:15 GIMNASTYKA OGÓLNOUSPRAWNIAJĄCA (dorośli, wolne miejsca)

16:00 – 19:00 MALOWANIE AKWARELĄ kontynuacja „Czas akwarelą malowany”

17:00 – 18:00 KOSTKA RUBIKA (8-11 lat, dzieci nabór trwa)  wolne miejsca

17:30 – 18:30 ROBOKLOCKI (dzieci 6-8 lat ) start  13.09 wolne miejsca

18:30 – 20:00 ROBOKLOCKI (dzieci 9-11 lat ) start 13.09

ŚRODA

17:00 – 17:55 BALET DLA DZIECI (dzieci 4-5 lat) trwa nabór

14:00 – 16:00 NAUKA SZYCIA NA MASZYNIE „Sztuka szycia” wolne miejsca

17:00 – 19:00 NAUKA SZYCIA NA MASZYNIE „Sztuka szycia” kontynuacja

17:00 – 17:30 PLASTYKA / MALARSTWO (dzieci 6-11 lat) (wolne miejsca)

17:00 – 19:00 PLASTYKA / MALARSTWO (dzieci 12-15 lat) (wolne miejsca)

19:15 – 20:15 AEROBIK ( młodzież i dorośli,  wolne miejsca)

CZWARTEK

13:00 – 15:00 SAMI SWOI – ZESPÓŁ ŚPIEWACZY (Prowadząca oraz członkowie zespołu zapraszają  chętnych do wspólnego śpiewania – trwa nabór)

14:00 – 16:00 NAUKA SZYCIA NA MASZYNIE „Sztuka szycia” kontynuacja

17:00 – 19:00 NAUKA SZYCIA NA MASZYNIE „Sztuka szycia” wolne miejsca

14:30 – 15:15 GIMNASTYKA OGÓLNOUSPRAWNIAJĄCA (dorośli)

16:00 – 18:00 SEKCJA TEATRALNA (10-16 lat, dzieci i młodzież, nabór trwa)

16:00 – 17:30 CERAMIKA (I grupa – początkująca, dzieci 6+)

17:30 – 19:00 CERAMIKA (II grupa – kontynuacja, dzieci 10+)

17:00 – 18:00 SZACHY gr. I (grupa początkująca) (start zajęć 16/09/2021)

18:00 – 19:00 SZACHY gr. II (grupa średnio-zaawansowana dzieci)

19:00 – 20:00 SZACHY gr III (grupa zaawansowani, młodzież i dorośli)

18:00 – 19:00 ZUMBA (dorośli, wolne miejsca) 

19:15 – 20:15 TANIEC TOWARZYSKI DLA DOROSŁYCH – kontynuacja, start 7.09, trwa nabór – grupa poczatkująca

PIĄTEK

18:00 -19:00   KLUBOWY TEATRZYK– CYKL SPOTKAŃ Z TEATREM (raz w miesiącu spotkanie – cykl 3 przedstawienia)

18:00 – 21:00 SAMI SWOI – KLUB SENIORA (każdy III piątek  miesiąca)

ADRES:

ul. Kolejowa 8

Radwanice

KONTAKT:

tel. 881 921 616

e-mail: radwanice@kultura-siechnice.pl


PROWADZĄCA:

Anna Mazurek


KLUB KUŹNIA W ŻERNIKACH WROCŁAWSKICH

PONIEDZIAŁEK: nieczynne

WTOREK: nieczynne

ŚRODA: 16:00 – 19:00

CZWARTEK: 16:00 – 19:00

PIĄTEK: NIECZYNNE (prace wewnętrzne)

PONIEDZIAŁEK

9:00-10:00 ULTIMATE  CENTER  Język angielski

10:25-11:25 ULTIMATE  CENTER  Język angielski

12:40-13:40 ULTIMATE  CENTER  Język angielski

14:10-14:55 ULTIMATE  CENTER  Język angielski

16:00-16:35 ULTIMATE  CENTER  Język angielski

16.30-18.30 TANIEC (grupa zamknięta)

19.00-20.30  JOGA  Pola Lewandowska  692415279

 

WTOREK

16.30-17.10 BALETOWE PRZEDSZKOLE +4 +5     Kamila Zielonka 795505745   start 6.09.22

17.20-18.20  BALET

19.00-21.00 TENIS

17.00-18.30 PRACOWNIA PLASTYCZNA Dorota Morawska-Winiarska 604369964

 

ŚRODA

9:00-10:00 ULTIMATE  CENTER  Język angielski

10:25-11:25 ULTIMATE  CENTER  Język angielski

12:55-13:55 ULTIMATE  CENTER  Język angielski

14:40-15:40 ULTIMATE  CENTER  Język angielski

16.30-18.00 TANIEC (grupa zamknięta)

17.00-20.00  RĘKODZIEŁO    Katarzyna Nietrybowska  506456135

18.00-21.00 KOŁO GOSPODYŃ SMARDZÓW ŻERNIKI

19.00-20.00 JOGA     Pola Lewandowska

 

CZWARTEK

12:15-13:15 ULTIMATE  CENTER  Język angielski

12:50-13:50 ULTIMATE  CENTER  Język angielski

14:15-15:15 ULTIMATE  CENTER  Język angielski

14:45-15:45 ULTIMATE  CENTER  Język angielski

17.00-18.00 GIMNASTYKA SENIORZY  Elżbieta Świech    603515013

19.00-21.00 JOGA Pola Lewandowska

 

PIĄTEK

9:00-10:00 ULTIMATE  CENTER  Język angielski

9:15-10:00 ULTIMATE  CENTER  Język angielski

10:25-11:25 ULTIMATE  CENTER  Język angielski

11:20-11:25 ULTIMATE  CENTER  Język angielski

16.30-19.00 TANIEC  Bartek Smoleń 796104154

ADRES:

ul. Parkowa 2,

Żerniki Wrocławskie

KONTAKT:

tel. 734 467 178

e-mail: zerniki@kultura-siechnice.pl


PROWADZĄCA:

Elżbieta Teodorowicz


ŚWIETLICA W IWINACH

PONIEDZIAŁEK: 16:00 – 19:00

WTOREK: 16:00 – 19:00

ŚRODA: nieczynne

CZWARTEK: nieczynne

PIĄTEK: nieczynne

PONIEDZIAŁEK

13.30-14.05  ANGIELSKI   5i6 lat  CENTRUM JĘZYKOWE ALTO   Agnieszka Zabawa 664994388  alto.academy@op.pl

14.10-14.55  ANGIELSKI kl.l-lll

15.00-15.45 ANGIELSKI kl.lV-Vll

18.40-19.40 kl. Vlll (przygotowanie do Egzaminu Ósmoklasisty)

16.00-17.00  ROBOKLOCKI   790523333

17.30 -18.15 ZABAWA Z DRUKIEM 3D DLA DZIECI  Paweł Kosmatka 602334702

19.00-20.00 ZUMBA    Anna Kołodziej 693003925

 

WTOREK

16.15-18.15 Ceramika dla dzieci +6        881921619

17.30-19.00 ZAJĘCIA WOKALNE   Agnieszka Damrych 691837831

 

ŚRODA

13.30-14.05  ANGIELSKI   5i6 lat  CENTRUM JĘZYKOWE ALTO   Agnieszka Zabawa 664994388  alto.academy@op.pl

14.10-14.55  ANGIELSKI kl.l-lll

15.00-15.45 ANGIELSKI kl.lV-Vll

18.40-19.40 kl. Vlll (przygotowanie do Egzaminu Ósmoklasisty)

17.30-18.50 PRACOWNIA PLASTYCZNA 7+ Dorota Morawska-Winiarska  604369964

 

CZWARTEK

nieczynne

 

PIĄTEK

nieczynne

ADRES:

ul. Miodowa 12, Iwiny

KONTAKT:

tel. 734 467 178

e-mail: iwiny@kultura-siechnice.pl


PROWADZĄCA:

Elżbieta Teodorowicz

ŚWIETLICA W KOTOWICACH

PONIEDZIAŁEK: 12:00 – 20:00

WTOREK: 08:00 – 16:00

ŚRODA: 12:00 – 20:00

CZWARTEK: 08:00 – 16:00

PIĄTEK: 12:00 – 20:00

PONIEDZIAŁEK

14:20 – 17:30 Zajęcia GOPS

WTOREK

12:45 – 14:20 Centrum Językowe ALTO J. Angielski tel. 664-994-388

altoacademy@op.pl

14:20 – 17:30 Zajęcia GOPS

ŚRODA

15.00 – 16.00 Malowanie toreb bawełnianych (jednorazowo 23.11)

15:30 – 16:30 Klub Gier Planszowych (co druga środa miesiąca)

15.30 – 16:30 Studio Dance (co trzecia środa miesiąca)

16:30 – 17:30 Klub Maluszka (co trzecia środa miesiąca)

18:00 – 19:00 Klub Gier Logicznych (co druga środa miesiąca)

CZWARTEK

—————————————————————————————

PIĄTEK

11:40 – 14:20 Centrum Językowe ALTO J. Angielski tel. 664-994-388

altoacademy@op.pl

15.30 – 16.30 Warsztaty literackie (jednorazowo 4.11.2022r.)

15:20 – 16:20 Klockowo (co czwarty piątek miesiąca)

16:30 – 19:00 Klub Miłośników Juliusza Verne”a (co trzeci piątek miesiąca)

17:00 – 18:00 Klub Aktywnego Miłośnika Książek ( co czwarty piątek miesiąca)

18:00 – 20:00 Koło Miłośników Kotowic (co drugi piątek miesiąca, w listopadzie wyjątkowo 18.11.)

18:00 – 20:00 Rada Sołecka (ostatni piątek miesiąca)

ADRES:

ul. Podwalna , Kotowice

KONTAKT:

tel. 692 473 335

e-mail: kotowice@kultura-siechnice.pl


PROWADZĄCA:

Katarzyna Gaj

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial