KALORYFER – mobilna gra terenowa

Grafika informacyjna Gry Kaloryfer, zdjęcie Siechnic, napisy, rysunek detektywa z psem

Nie wiadomo kiedy i dlaczego w Siechnicach pojawił się detektyw z psem o dziwnym imieniu „Kaloryfer”. Czy pomożesz mu w rozwikłaniu  zagadki tajemniczego przedmiotu?

 

Zapraszamy na premierę wyjątkowej, siechnickiej gry mobilnej „Kaloryfer”

17/10/2021  – START g.11:00  / ZAKOŃCZENIE  g.13:00

Gra rozpoczyna się przy bramie głównej Kogeneracji S.A. , prowadzi ulicami Siechnic i kończy się w Centrum Kultury w Siechnicach przy ul. Fabrycznej. Jej długość to 2 km.

Do gry zapraszamy wszystkich – możecie zagrać indywidualnie lub jako zespół.

Gra powstała dzięki finansowemu wsparciu Zespołu Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. należących do PGE Energia Ciepła z Grupy Kapitałowej PGE. Zostały w niej uwzględnione również wątki będące efektami warsztatów projektowania gier mobilnych dla młodzieży, które odbyły się we wrześniu w Centrum Kultury w Siechnicach.

Gra została przygotowana z wykorzystaniem aplikacji mobilnej ActionTrack, dostępnej na telefony z systemami Android i IOS i  rozpocznie się po zeskanowaniu kodu QR, który uczestnicy otrzymają na starcie w dniu premiery.

 

Zespół Elektrociepłowni Kogeneracja S.A. ufundował nagrody dla najlepszych graczy oraz gadżety dla wszystkich uczestników rozgrywki premierowej!

 

Udział w grze jest całkowicie bezpłatny, nie obowiązują zapisy.

Należy się zapoznać z regulaminem rozrywki premierowej dostępnej na stronie www.kultutra-siechnice.pl oraz na miejscu startu.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial