J O G A według metody B. K. S Iyengara

Joga wywodzi się z Indii, gdzie jest praktykowana od ponad 4 tys. lat. Praktyka jogi dodaje zdrowie, wzmacnia ciało, zapewniając mu przy tym elastyczność, uwalnia je od nagromadzonych w nim toksyn, usuwa zmęczenie oraz pomaga zregenerować system nerwowy.

Zapraszamy na zajęcia tych, którzy chcieliby wzmocnić i rozciągnąć ciało, tych którzy praktykują aktywne formy sportu i potrzebują rozciągania dla równowagi i w końcu tych, którzy chcą doświadczyć wyciszających właściwości jogi.

Prowadząca:

Pola Lewandowska – przygodę z jogą rozpoczęła już w liceum, ale od ostatnich 9 lat pod okiem Marka Bednarskiego, Joanna i Ewy Mościńskiej intensywnie zgłębia zarówno fizyczną jak i duchową stronę jogi. Uczestniczyła w wielu warsztatach znakomitych nauczycieli w Polsce (Robert Spica, Kasia Pilorz, Konrad Kocot) jak i zagranicznych (Eyal Shifroni– Izrael, Christian Pisano– Francja, Valerie D’Ambrosio – USA). Podąża ścieżką wyznaczoną kiedyś przez BKS. Iyengara i tę metodę jogi chciałaby przekazać wszystkim zainteresowanym. Joga to dla niej styl życia, to samorozwój duchowy i fizyczny, dzięki któremu staje się lepszą wersją siebie.

https://www.facebook.com/pola.lewandowska.1447

TERMIN:

Poniedziałek

godz. 18.30-20.00

KARNET MIESIĘCZNY UPRAWNIA DO UCZESTNICZENIA W ZAJĘCIACH:

♥ W SIECHNICACH 

♥ W ŻERNIKACH WROCŁAWSKICH

ZAPISY:

tel. 692 415 279 Pola Lewandowska

KOSZT:

35 zł/90 min

110 zł karnet miesięczny (4×90 min)

160 zł karnet miesięczny (8×90 min)

 

 

INFORMACJE:

tel.  692 415 279 Pola Lewandowska

biolinqua@gmail.com

tel. 713 113 452 Klub Kuźnia w Żernikach Wrocławskich

DLA KOGO:

Młodzież i dorośli

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial