J O G A   D L A   M A M   Z   D Z I E Ć M I   

Warsztaty są skierowane dla kobiet wraz z dziećmi od 2 miesiąca do 12 miesiąca  życia. Podczas zajęć  będziemy skupiać się na właściwiej aktywności fizycznej, którą można wykonywać po porodzie i połogu. Zestawy pozycji będą min. skupione na wzmacnianiu kręgosłupa, który podczas jak  i po okresie ciąży jest narażony na obciążenia i bóle. Będziemy również wzmacniać mięśnie podbrzusza i miednicy. Nie zapominając o pozycjach otwierający klatkę piersiową, która zwłaszcza podczas karmienia- zamyka się. Podczas zajęć dzieci śpią, bawią się lub ”ćwiczą” razem z nami. Mamy nie muszą martwić się o zorganizowanie opieki dla swoich pociech, mogą razem z nimi spędzić czas a przy tym zadbać o swoje ciało. Będziemy również uczyć się jak odpowiednio trzymać nasze dzieci nie obciążając przy tym kręgosłupa.

Do ćwiczeń potrzebujemy:

  • maty, która jest sprężysta, antypoślizgowa i długa
  • ćwiczmy na boso
  • ubieramy wygodne ciuchy które przylegają do ciała
Prowadząca: 
Kaja Dobrowolska
Magister pedagogiki zdrowia. Certyfikowana nauczycielka hatha/vinyasa yoga 200h TTC. Dyplomowana instruktorka rekreacji ruchowej o specjalizacji hatha joga.

Swoją przygodę z jogą zaczęła jako nastolatka, regularną praktykę rozpoczęła w 2012 roku. Od 2017 r prowadzi zajęcia grupowe, indywidualne, terapeutyczne i wyjazdowe. Prowadząca miesza style jogi uzupełniając je  ćwiczeniami fizjoterapeutycznymi w celu uzyskania jak najlepszego efektu.

TERMIN:

Wtorek

godz 10.00-11.00

ZAPISY:

tel. 881 921 619 Centrum Kultury Siechnice

KOSZT:

Pierwsze zajęcia gratis

30 zł / 60 min (jedno wejście)

100 zł / karnet miesięczny (4×130 min)

INFORMACJE:

tel. 533 224 502 Kaja Dobrowolska

paramatmayoga71@gmail.com

tel. 881 921 619 Klub Relaks w Siechnicach

siechnice@kultura-siechnice.pl

DLA KOGO:

Mamy z dziećmi od 2 do 12 miesiąca życia