SIECHNICE – KLUB

 

KLUB RELAKS

ul. Fabryczna 15,  55-011 Siechnice

tel. 71 311 53 53, 881 921 619

e-mail: siechnice@kultura-siechnice.pl

Prowadząca: Anna Skłodowska, Joanna Kaczmarek (w zastępstwie za Martę Ćwiklińską)

 

Klub czynny:

poniedziałek – piątek  14:00 -20:00


TYGODNIOWY GRAFIK ZAJĘĆ

PONIEDZIAŁEK

10:30 – 11:30 RYTMIKA DLA NAJMŁODSZYCH (GRUPA 0-2 LATA I 2-3 LATA)

14:00 – 19:00 NAUKA GRY NA GITARZE (mikro grupy i zajęcia indywidualne)

15:00 – 17:00 PLASTYKA KREATYWNA (dzieci 3 – 6 lat) 

17:00 – 18:30 PLASTYKA KREATYWNA (dzieci 6 +, kontynuacja, brak wolnych miejsc) 

17:45 – 18:45 WARSZTATY WOKALNE (dzieci 5– 9 lat)

18:30 – 20:00 PLASTYKA KREATYWNA (dzieci 6 +) 

18:45 – 19:45 WARSZTATY WOKALNE (dzieci 10 +)


WTOREK

15:00 – 16:00 ANGIELSKI Z “ANGLO WORLD”

16:00 – 18:00 TEATR PLASTYCZNY (grupa wiekowo otwarta) 

16:30 – 17:30 ROBOTYKA

17:30 – 18:30 SZACHY gr.II

17:30 – 19:30 WARSZTATY CERAMICZNE (dzieci 7 +) 

18:30 – 19:30 SZACHY gr.III

18:00 – 20:00 TEATR DLA DOROSŁYCH


ŚRODA

10:00 – 12:00 DŹWIĘKODZIEŁO DLA MAM I MALUSZKÓW

14:00 – 16:00 PLASTYKA (dzieci)(nabór zamknięty)

14:00 – 16:00 KANTATA 

15:00 – 15:45 DŹWIĘKODZIEŁO (dzieci 6 – 8 lat) 

16:00 – 18:00 PLASTYKA (dzieci)(nabór zamknięty)

16:00 – 16:45 DŹWIĘKODZIEŁO (dzieci 6 – 8 lat) 

17:00 – 18:00 DŹWIĘKODZIEŁO (dzieci 9 +) 

18 – 19 DŹWIĘKODZIEŁO (dzieci 9+)

19:00 – 20:00 DŹWIĘKODZIEŁO (dzieci 9+)

18:30 – 20:30 KÓŁKO TWÓRCZE

PIERWSZE ŚRODY MIESIĄCA 

17:00 – 19:00 DARMOWA POMOC PSYCHOLOGICZNA


CZWARTEK

12:00 – 14:00 AKTYWNI 50+ 

15:00 – 16:00 ANGIELSKI Z “ANGLO WORLD”

17:00 – 17:45 TANIEC nowoczesny/ hip-hop(dzieci 7 – 12 lat)

17:00 – 19:00 NITECZKA  (dzieci 7 +)

18:00 – 19:30 ZAJĘCIA STOLARSKO- ARTYSTYCZNE Z MASZ PAN DREWNO (7-12 LAT)

18:00 JOGA


PIĄTEK

11:00 – 12:00 PSYCHOFIZYCZNE ZAJĘCIA DLA SENIORÓW

14:00 – 16:00 PLASTYKA (dzieci starsze)(nabór zamknięty)

15:30 – 16:30 ROBOTYKA gr. III (dzieci 5 – 7 lat)

16:00 – 19:00 PLASTYKA (młodzież)(nabór zamknięty)

16:30 – 18:00 ROBOTYKA gr. I (dzieci 8 – 13 lat)

16:30 -17:15 TANIEC

17:15 -18:00 TANIEC

18:00 – 19:30 ROBOTYKA gr. II (dzieci 8 – 13 lat)

 

OGŁOSZENIA

 

 


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress