GRAJ!

logo przeglądu 03A1 small

Centrum Kultury w Siechnicach zaprasza

dziecięce i młodzieżowe zespoły teatralne z terenu województwa dolnośląskiego do udziału

w I Przeglądzie Małych Form Teatralnych GRAJ!

Przegląd Małych Form Teatralnych GRAJ! To nowa odsłona organizowanego przez 25 lat Przeglądu Teatrzyków Dziecięcych BOMBEL. Zmiana nazwy i zmodyfikowanie formuły miało na celu odświeżenie i unowocześnienie zasad organizacyjnych, jak i nadanie Przeglądowi nowego wymiaru.

Odbiorcą Przeglądu jest zainteresowana teatrem grupa dzieci i młodzieży w przekroju szkoły podstawowej i szkoły średniej. Zaproszenia przesyłamy do szkół i ośrodków kultury w województwie dolnośląskim.

Przesłaniem Przeglądu jest promocja teatru jako dynamicznego narzędzia do kształtowania u dzieci i młodzieży postaw twórczych, kreatywnego wyrażania emocji, ekspresji słownej oraz współpracy w zespole. Przegląd ma stanowić platformę wymiany doświadczeń, edukacji artystycznej i wzajemnej inspiracji. Popularyzacja teatru stanowi niewątpliwie ciekawe wyzwanie w świecie zdominowanym przez multimedia i jest jednocześnie czasoprzestrzenią, która pielęgnuje kulturę w klasycznej, tradycyjnej formie. Zatem Przegląd to połączenie tradycji z nowoczesnością, kreatywności z pięknem, a także klasycznego podejścia z innowacyjnością.

Z przyjemnością będziemy Państwa gościć w naszych progach. Zapraszamy!

Poniżej pliki do pobrania:

REGULAMIN_GRAJ!

KARTA ZGŁOSZENIA_GRAJ!

ZGODA RODZICA OPIEKUNA PRAWNEGO_GRAJ!

Plakat_GRAJ!


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress