ESCAPE ROOM

Pod koniec listopada 2017 r. w Teatrze „Kamienica w Warszawie”  Elżbieta Rzewuska – kierownik do spraw bibliotek odebrała grant w kwocie 4000,00 zł na realizacje autorskiego projektu w ramach konkursu „Tu mieszkam, tu zmieniam”.  Organizatorem konkursu jest Fundacja Banku Zachodniego WBK S.A. im. Stefana Bryły w Warszawie.
Projekt pt. Escape Room „Tajemnica zaginionych dzwonów” będzie realizowany w Bibliotece im. A.Waligórskiego w Świętej Katarzynie od końca lutego do października 2018 r. Celem projektu jest poszerzenie wiedzy o swojej „Małej Ojczyźnie” poprzez udział we wspólnej, międzypokoleniowej zabawie. Dzięki zagospodarowaniu przestrzeni publicznej, jaką jest pokój biblioteczny chcemy przybliżyć nowym i obecnym mieszkańcom oraz innym użytkownikom historię kryminalno-przygodową inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami.
Już 28.02.2018 r. nastąpi uroczysta inauguracja projektu oraz I-sze spotkanie z historią (historia kościoła w Świętej Katarzynie) a pierwsze terminy gry to: 02 i 28 marzec 2018 r.

Zainteresowanych grą prosimy o kontakt  pod nr 71/3116263

 

Elżbieta Rzewuska

tytuł + logo projektu


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress