P O N I E D Z I A Ł E K

14:00 – 17:00 WARSZTATY PLASTYCZNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY (8-11 lat) Ewa Maszczyk – Nowość! (zajęcia zawieszone do odwołania)

15:00 – 15:45  DŹWIĘKODZIEŁO DLA MAM I MALUSZKA Trwa nabór! (zajęcia zawieszone do odwołania)

15:30 – 17:00  ZAJĘCIA Z ILUSTRACJI  (dla dzieci 6+) Nowość! Trwa nabór!

16:15 – 17:15  SZACHY (I GRUPA) (zajęcia zawieszone do odwołania)

16:00 – 17:30 TEATR MŁODYCH (I GRUPA) (zajęcia zawieszone do 6.11.2020)

16:00 – 16:45 DŹWIĘKODZIEŁO (DZIECI 7-8 LAT) (zajęcia zawieszone do 6.11.2020)

17:00 – 17:45 DŹWIEKODZIEŁO (DZIECI 9+) (zajęcia zawieszone do 6.11.2020)

17:00-20:00 RĘKODZIEŁO (zajęcia zawieszone do odwołania)

17:15 – 20:15 WARSZTATY PLASTYCZNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY ( 12 lat i więcej) Ewa Maszczyk – Nowość! (zajęcia zawieszone do odwołania)

17:45 – 19:30  TEATR MŁODYCH (II GRUPA) (zajęcia zawieszone do 6.11.2020)


W T O R E K

13:30 –15:00 PAPIEROPLASTYKA (dzieci 7+) Nowość! Nabór trwa!

15:45-16:45  ROBOKLOCKI (dla dzieci 7 +)

15:15-16:35  JĘZYK ANGIELSKI (I GRUPA)

16:10-17:00 TANIEC JAZZOWY Studio Tańca Camille, prowadząca Basia Banaszkiewicz

16:50-17:45 JĘZYK ANGIELSKI (II GRUPA)

16:45-17:25 TANECZNO-WOKALNE (dla dzieci 3-4 lat) 

17:05-17:50 MIX DANCE

17:40-18:20 TANECZNO-WOKALNE (dla dzieci 5-6 lat) 

19:45-21:30 KARATE DLA DOROSŁYCH (zajęcia zawieszone do odwołania)

18:00-20:00 SPOTKANIE RADY OSIEDLA


Ś R O D A

15:15-16:15 ARTTERAPIA dla dzieci

15:30- 16:30 ZAJĘCIA RADOSNEGO MALCA  (dzieci od 0 do 5 lat) (zajęcia zawieszone do odwołania)

16:00-16:45 ZUMBA dla dzieci

16:30-20:30 RYSUNEK I MALARSTWO DLA DOROSŁYCH  (zajęcia zawieszone do odwołania)

16:30-18:00 TEATR MŁODYCH(zajęcia zawieszone do 6.11.2020)

17:30-18:30 AEROBIK  (zajęcia zawieszone do odwołania)

18:15-19:45 TEATR MŁODYCH  (zajęcia zawieszone do 6.11.2020)

18:30-19:30 ZDROWY  KRĘGOSŁUP DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

18:45-19:45 AEROBIK   (zajęcia zawieszone do odwołania)


C Z W A R T E K

15:00-15:50 JĘZYK ANGIELSKI (I GRUPA)

16:10- 17:00 JĘZYK ANGIELSKI (II GRUPA)

15:45 -16:30 BALETOWE PRZEDSZKOLE – GRUPA +4 do 6 lat – Studio Tańca Camille, prowadząca Kamila Zielonka 

16:45-17:30 BALETOWE PRZEDSZKOLE  – GRUPA +4 do 6 lat kontynuacja  – Studio Tańca Camille, prowadząca Kamila Zielonka

17:45-18:45 BALET DLA DZIECI  – GRUPA +7 do 12 lat – Studio Tańca Camille, prowadząca Kamila Zielonka

17:00-17:30 JĘZYK ANGIELSKI MUZYCZNIE Z GITARĄ  I GRUPA(DLA DZIECI 3-4 LAT) Nowość!

17:45-18:15 JĘZYK ANGIELSKI MUZYCZNIE Z GITARĄ  II GRUPA (DLA DZIECI 5-6LAT) Nowość!

18:00-19:00 JOGA grupa początkująca  zawieszone do odwołania (informacja o zajęciach online – kontakt: 533 224 502)

18:50-19:45 ZUMBA DLA DOROSŁYCH

19:15-20:45 JOGA zawieszone do odwołania! (informacja o zajęciach online – kontakt: 533 224 502)

20:00-21:00 ZDROWY  KRĘGOSŁUP DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH  


P I Ą T E K

19:30-21:30 KARATE DLA DOROSŁYCH  (zawieszone do odwołania)

*zajęcia rozpoczną się w wyznaczonym przez instruktora terminie lub w momencie uzbierania grupy

**grafik może ulec zmianie z przyczyn niezależnych

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial