P O N I E D Z I A Ł E K

11:00 – 12:00 AKTYWNI 50+ PSYCHOFIZYCZNE ZAJĘCIA DLA SENIORÓW

12:00 – 13:00 ZESPÓŁ MUZYCZNY „KANTATA” (50+) 

15:00 – 16:00 PLASTYKA KREATYWNA (dzieci 0-3 lat) 

16:45 – 17:45 WARSZTATY WOKALNE (dzieci 6-10 lat)

14:00 – 15:00 UMUZYKALNIAJĄCA SZKOŁA GITARY (dzieci, młodzież i dorośli)

15:00 – 16:00 UMUZYKALNIAJĄCA SZKOŁA GITARY (dzieci, młodzież i dorośli)

16:00 – 17:00 UMUZYKALNIAJĄCA SZKOŁA GITARY (dzieci, młodzież i dorośli)

17:00 – 18:00 UMUZYKALNIAJĄCA SZKOŁA GITARY (dzieci, młodzież i dorośli)

18:00 – 19:00 UMUZYKALNIAJĄCA SZKOŁA GITARY (dzieci, młodzież i dorośli)

16:00 – 17:00 PLASTYKA KREATYWNA (dzieci 3-6 lat) 

17:45 – 18:45 WARSZTATY WOKALNE (dzieci 6-10 lat)

17:00 – 18:30 PLASTYKA KREATYWNA (dzieci 6+) 

18:30 – 20:00 PLASTYKA KREATYWNA (dzieci 8+) 

18:45 – 19:45 WARSZTATY WOKALNE  (dzieci 10+) 


W T O R E K

10:00 – 11:00 AKTYWNI 50+ PSYCHOFIZYCZNE ZAJĘCIA DLA SENIORÓW

16:30 – 17:30 ROBOTYKA (5-7 lat)

17:00 – 17:50 BREAKDANCE (5-7 lat)

17:30 – 19:00 JĘZYK ANGIELSKI – SECONDARY (dzieci 10-13 lat)

17:30 – 18:30 SZACHY (grupa początkująca) 

18:30 – 19:30 SZACHY (grupa średnio zaawansowana i zaawansowana)

18:15 – 19:05 TANIEC  JAZZOWY (dzieci 8+)

19:05 – 20:35 FORMACJA TANECZNA JAZZ 


Ś R O D A

10:30 – 11:15 DŹWIĘKODZIEŁO DLA MAM I MALUSZKÓW

11:30 – 12:30 CHUSTOŚWIRKI (odbywają się co dwa tygodnie)

14:30 – 16:30 PLASTYKA

15:15 – 17:30 INDYWIDUALNE ZAJĘCIA Z GRY NA INSTRUMENTACH KLAWISZOWYCH

14:30-16:30 PLASTYKA (dzieci 8+)

16:30-18:30 PLASTYKA (dzieci 8+)

18:30-20:30 WARSZTATY Z MALARSTWEM INTUICYJNYM I PSYCHOLOGIĄ POZYTYWNĄ (dorośli) 

16:00 – 16:45 DŹWIĘKODZIEŁO (dzieci 6-8 lat)

17:00 – 18:00 DŹWIĘKODZIEŁO (dzieci 9+)

18:00 – 19:00 DŹWIĘKODZIEŁO (dzieci 9+)

19:00 – 20:00 SEIRO VOICES ZESPÓŁ MUZYCZNY (dzieci 9+)

18:00 – 20:00 KÓŁKO TWÓRCZE (dorośli)


C Z W A R T E K

10:00 – 11:00 AKTYWNI 50+ GIMNASTYKA PRZEZ TANIEC

11:00 – 13:00 AKTYWNI 50+ ZEBRANIE / WYDARZENIA DODATKOWE

15:15 – 17:30 INDYWIDUALNE ZAJĘCIA Z GRY NA INSTRUMENTACH KLAWISZOWYCH

16:00 – 17:30 CERAMIKA (dzieci) 

17:00 – 18:00 JĘZYK ANGIELSKI – SECONDARY (dzieci 10-13 lat)

17:30 – 19:00 CERAMIKA (dzieci) 

18:00 – 19:30 JĘZYK ANGIELSKI – SECONDARY PLUS (dzieci 14-17 lat) 

18:35 – 19:30 FIT BALET (dorośli) Sala fitness w Radwanicach 

19:30 – 20:30 BALET DLA DOROSŁYCH OD PODSTAW Sala fitness w Radwanicach

17:30 – 19:30 OTWARTA PRACOWNIA CERAMIKI

18:30 – 20:00 JOGA (dorośli) 


P I Ą T E K

14:30 – 17:30 PLASTYKA

15:30 – 16:30 ROBOTYKA gr. III (dzieci 5-7 lat)

16:00 – 18:00 TEATR PLASTYCZNY (grupa wiekowo otwarta)

17:30 – 20:30 PLASTYKA

16:30 – 18:00 ROBOTYKA gr. I (dzieci 8-13 lat)

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial