POCZTÓWKI Z SIECHNIC – GRA MOBILNA

14/06/2002 MBP w Siechnicach otrzymała imię Agnieszki Osieckiej, w tym roku obchodzimy 20 – lecie. Z tej okazji wraz z Good Games przygotowaliśmy grę dla całych rodzin!
👍🏻Gra mobilna odniesie się do obchodów jubileuszu i 25-lecia nadania praw miejskich Siechnicom. Poprzez swój motyw przewodni jakim będzie stary album z pocztówkami, w interaktywny i atrakcyjny sposób pozwoli uczestnikom poznać dzieje biblioteki oraz historię, ważne miejsca, zabytki najbliższej okolicy.
👍🏻Gra zostanie przygotowana z wykorzystaniem aplikacji mobilnej ActionTrack, dostępnej na telefony z systemami Android i IOS i rozpocznie się po zeskanowaniu kodu QR, który otrzymają uczestnicy.
👍🏻Gra będzie dostępna w dwóch wersjach – mobilnej – w której gracz porusza się po wyznaczonej trasie z wykorzystaniem GPS (i na tę grę zapraszamy Was 4 czerwca) oraz w wersji stacjonarnej, gdzie gra możliwa jest z dowolnej lokalizacji za pomocą urządzenia smartfon z Internetem (w tę wersję możecie zgrać, kiedy chcecie i gdzie chcecie). Jest to niezwykle atrakcyjne i przyjazne narzędzie zwłaszcza do pracy z dziećmi i młodzieżą, wykorzystujący niezwykle skuteczny schemat edukacji poprzez zabawę.
✅ Data : Gra rozpocznie się 4 czerwca 2022 o godz. 10. Kody będą dostępne w bibliotece do godz. 10.30.
Miejscem startu jest Centrum Kultury w Siechnicach, Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Fabryczna 15.
Zadaniem Graczy będzie wykonanie określonych zadań, rozwiązanie zagadek i zdobycie jak największej liczby punktów.
Gra zostanie zakończona 4 czerwca 2022 r. o godzinie 12:00 niezależnie od tego, czy wszyscy gracze dotrą do mety. Ok godz. 12.30 ogłoszone zostaną wyniki gry na Targowisku Miejskim przy stanowisku fundatora nagród – firmy Avenir Medical Poland, Family Optic.
Gra zrealizowana w ramach projektu grantowego „Konwersja Cyfrowa Domów Kultury” dofinansowanego z Funduszy Europejskich, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury.
Gra mobilna - Pocztówki z Siechnic - plakat
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial