MISY I GONGI


Archaicznymi dźwięki mis i gongów tybetańskich, które w doskonały sposób wprowadzą nas w cudowny nastrój i dobre samopoczucie. Relaksujące dźwięki rozładują tygodniowy stres i wypełnią dobroczynną energią, która pozwoli na pełniejsze wykorzystanie nadchodzącego weekendu. Uspokajające tony wprowadzą nas w stan odprężenia i pozwolą pobudzić naszą wewnętrzną energię do działania. Wibracje dźwięków, których będziemy doświadczać pozwolą zmniejszyć napięcie wewnątrz naszego ciała, co spowoduje złagodzenie stresu i wielu dolegliwości bólowych. Dzięki temu odprężeniu zwiększy się ilość energii w naszym ciele, wzmocnią siły do pracy i do działań, nasze komórki wewnętrzne dotlenią się i wzmocnią.

Na pozytywne rezultaty nie będziemy musieli długo czekać, bo już kolejny dzień przyniesie zmiany wewnątrz nas i w subtelny sposób będzie wpływał na wszystko co nas otacza.

Prowadzący:

Joanna Idczak zajmuje się naturo-terapią szeroko rozumianą. Jest instruktorem malarstwa intuicyjnego, przeszła szkolenia z gry na gongach i misach tybetańskich.  W swojej pracy korzysta z  kamertonów, oraz wielu technik  i sposobów uzdrawiania energetycznego. Malarstwo intuicyjne jest kierunkiem samorozwoju, odkrywania swojej duszy. Pani Joanna wraz z koleżanką opracowuje autorską metodę warsztatów malarstwa intuicyjnego. Aktualnie prowadzi  regularne zajęcia dla dzieci i młodzieży z włączeniem elementów dzwiękoterapii z użyciem gongów, mis, instrumentów etnicznych oraz kamertonów

MIEJSCE I TERMIN

Klub Słońce w Radwanicach


każdy ostatni piątek miesiąca

CENA

INFORMACJE I ZAPISY

Klub Słońce w Radwanicach

tel. 881 921 616

e-mail: radwanice@kultura-siechnice.pl

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial