GITARA / UKULELE


Zajęcia prowadzone są w sympatycznej atmosferze. Instruktor dąży do tego, aby uczeń po pierwszych zajęciach był w stanie ćwiczyć samodzielnie w domu. Uczeń poznaje uproszczony zapis nutowy, dostaje swoje pierwsze utwory do domu oraz zadany fragment utworu, do przygotowania na następne zajęcia. Na lekcji uczeń we wsparciu instruktora rozczytuje utwory, gra melodie wraz z akompaniamentem.

Na sali w lustrzanym odbiciu grupa dzieci - siedzą z instrumentami przed kokpitami z nutami.
Dzieci z gitarami w rękach, siedzą na krzesłach i przed kokpitami z nutami.

Prowadzący:

Łukasz Kościelny zawodowy muzyk, wykształcenie muzyczne – kierunek gitara klasyczna. Aktywnie Łukasz tworzy oraz koncertuje a jego autorska muzyka była wydawana w Polsce jak i w UK.

Swoją edukację rozpoczął w wieku 8 lat. Rodzice posłali go do szkoły muzycznej 1st. we Wrocławiu na kierunek Gitara Klasyczna. Później kontynuował naukę w S.M. 2st. we Wrocławiu, również na gitarze klasycznej. W międzyczasie zainteresował się muzyką rozrywkową, uczęszczał do Wrocławska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

Na co dzień koncertuje, tworzy muzykę dla różnych artystów/wokalistów, muzykę do filmów, gier, naucza produkcji muzyki oraz gry na gitarze klasycznej, akustycznej, elektrycznej, a także ukulele. Można było go zobaczyć i usłyszeć w wielu programach TV oraz audycjach radiowych, jego kompozycje były emitowane np. w radio BBC w UK, radio RAM, Radio Wrocław, Pytania na śniadanie, Dzień dobry TVN, Ananasy z naszej klasy, Eska, Radio Wawa i wiele innych.

MIEJSCE I TERMIN

Klub Słońce w Radwanicach


Klub Tęcza w Świętej Katarzynie

CENA

40 zł / lekcja – rozliczenie miesięczne w zależności od ilości lekcji przypadających na dany miesiąc

INFORMACJE I ZAPISY

Łukasz Kościelny

tel. 535 882 942


Klub Słońce w Radwanicach

tel. 881 921 616

e-mail: radwanice@kultura-siechnice.pl


Klub Tęcza w Świętej Katarzynie

tel. 881 921 620

e-mail: swkatarzyna@kultura-siechnice.pl

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial