UMUZYKALNIAJĄCA  SZKOŁA  GITARY


Zapraszamy chętnych w każdym wieku i poziomie zaawansowania na zajęcia prowadzone przez nauczyciela gitary szkół muzycznych I i II stopnia-absolwenta klasy gitary Akademii Muzycznej we Wrocławiu.
Nie trzeba mieć własnej gitary–instrumenty będą na miejscu.
Program lekcji został stworzony specjalnie dla początkujących w oparciu o program szkoły muzycznej i muzykę popularną. Głównym celem lekcji, poza nauką gry, jest wszechstronny rozwój i możliwość ciekawego spędzenia czasu. Nie trzeba mieć szczególnych predyspozycji – najważniejszy jest entuzjazm.
Zapraszamy dzieci (od 6 lat), młodzież i dorosłych. Lekcje odbywają się głównie w małych grupach (3-4 osoby; w uzasadnionych okolicznościach indywidualnie). Na lekcjach uczymy się w prosty sposób, krok po kroku, jak grać na gitarze w różnych stylach muzycznych.

O szkole:
Założycielem szkoły jest mgr Dominik Mas – absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu, aktywny muzyk, laureat międzynarodowych konkursów gitarowych.
Opracował autorska metodę nauczania, w której wykorzystuje zarówno granie artystyczne jak i „ogniskowe”. Dominik Mas swoje umiejętności gry na gitarze doskonali od niemal dwudziestu lat, jest także nauczycielem w szkołach muzycznych I i II stopnia (podstawowych i średnich).
Swoje doświadczenie postanowił przełożyć na program swojej szkoły – dostosowany do szerokiej grupy odbiorców w każdym wieku.

Prowadzący:
Dominik Mas

MIEJSCE I TERMIN

Klub Relaks w Siechnicach


poniedziałek 15:00 – 18:00

CENA

Zapytaj instruktora

INFORMACJE I ZAPISY

Dominik Mas

tel. 693 207 729

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial