F I T N E S S

Z D R O W Y   K R Ę G O S Ł U P

T R E N I N G   O B W O D O W Y

 

Fitness z przyborami– zajęcia typu aerobik, na których wykorzystujemy do ćwiczeń hantle, gumy oporowe, duże piłki do ćwiczeń oraz stepy. Na każdych zajęciach jest coś innego. Ćwiczenia dopasowane do grupy, różne stopnie trudności dla każdego ćwiczącego. Nie ma nudy ale jest pot ,zmęczenie oraz zadowolenie.

Classic fitness aerobik– najbardziej przystępna forma zajęć ruchowych. Dobra dla wszystkich początkujących. Dobry, stary aerobik w klasycznej postaci. Niczym wspomnienie lat 90’ ale zgodnie z aktualnymi trendami fitnessowego świata.

Trening obwodowy – trening wymagający ale to doskonałe narzędzie do budowania kondycji, wytrzymałości mięśniowej oraz pozbycia się tkanki tłuszczowej. Polecany osobom na każdym poziomie zaawansowania. Sama decydujesz o tempie wykonywania ćwiczeń- liczy się technika.

Zdrowy Kręgosłup – prozdrowotna forma zajęć , które mają na celu poprawę postawy ciała oraz minimalizowanie bólu kręgosłupa. Wykonujemy ćwiczenia wzmacniające, rozciągające oraz oddechowe, które pomogą Ci w zniesieniu napięcia mięśniowego oraz pozwolą zwiększyć zakres ruchu. Moim celem jest przywrócenie sprawności i utrzymanie jej wśród ćwiczących , tak aby codzienne czynności nie sprawiały im trudności oraz bólu. Tutaj dowiesz się w jaki sposób schylać się , wstawać lub utrzymywać poprawną postawę ciała podczas wykonywania podstawowych czynności w życiu codziennym.

Prowadząca:

Magdalena Karasińska-Nowak – instruktorka fitness oraz trener personalny. Ukończyła kursy m.in.: step aerobic, fit ball , trening funkcjonlany, pilates (poziom I i II), zdrowy kręgosłup, ćwiczenia dla kobiet w ciąży , Reebok Shape and Circuit Training Workshop, modelowanie pośladków. Oprócz tego ukończyła studia na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka oraz podyplomowe „Żywienie człowieka w profilaktyce zdrowotnej”. Całą zdobytą wiedzę połączyła w jedną całość i  służy radą i pomocą.

TERMINY ZAJĘĆ:

Poniedziałek

godz. 18:30-19:30 Fitness

Środa

godz. 18:30-19:30 Classic Fitness

godz. 19:30-20:30 Zdrowy Kręgosłup

Piątek

godz. 17:45-18:45 Trening obwodowy

ZAPISY:

Świetlica w Iwinach

INFORMACJE:

tel. 713 014 204 Świetlica w Iwinach

e-mail: iwiny@kultura-siechnice.pl

DLA KOGO:

Dorośli