EKO - RENOWACJA - warsztaty dla seniorów 60+

Zapraszamy na warsztaty w ramach projektu „Nie wyrzucamy, odnawiamy – eko postawy w codziennym życiu – warsztaty dla młodzieży szkolnej i seniorów”!
Projekt zakłada edukację oraz wzrost świadomości ekologicznej poprzez udział w warsztatach. Podczas realizacji tego projektu rozbudzimy w uczestnikach eko postawy, poruszając zagadnienia nagminnego konsumpcjonizmu.
Seniorów zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach renowacji pod okiem specjalistki w tym zakresie. Przynieś własny mebel ( np. krzesło, szafka, stoliczek ) i odmień go za pomocą profesjonalnych technik i materiałów.
• Termin: 20 maja godz. 16:00-20:00 i 21 maja godz. 10:00-14:00
• Liczba miejsc ograniczona !
• Wiek – 60+ !
• Zapisy /informacje: Klub Relaks w Siechnicach, ul. Fabryczna 15 tel. 881 921 619

“Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020-Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Publikacja/Materiał/Zadanie opracowany/zrealizowane przez Martę Ćwiklińską i współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach realizacji projektu grantowego LGD Lider A4 pod nazwą: Dbamy o dziedzictwo naturalne, w przestrzeni obszaru Lider A4 i działaniach mieszkańców 2020! realizowanego przez LGD w ramach zadania grantowego pn. „Nie wyrzucamy, odnawiamy – eko postawy w codziennym życiu- warsztaty dla młodzieży szkolnej i seniorów” realizowanego w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

plakat warsztaty eko - renowacja dla seniorów 20 - 21 maja
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial