Piękny rejs - przeboje Krzysztofa Krawczyka

 

To koncert dedykowany pamięci nieodżałowanego mistrza polskiej estrady. W specjalnie przygotowanym programie usłyszymy najpiękniejsze piosenki Krzysztofa Krawczyka z wszystkich etapów Jego długiej kariery – od zespołu Trubadurzy, przez solowe projekty w Polsce i za granicą, po współpracę z Goranem Bregovicem i Edytą Bartosiewicz.

Na scenie zabrzmią znane wszystkim przeboje: “Jak minął dzień”, “Byle było tak”, “Pamiętam ciebie z tamtych lat”, “Byłaś tu”, “Parostatek”, ” Mój przyjacielu”, “Trudno tak (razem być nam ze sobą…)” i wiele innych utworów z szerokiego repertuaru Artysty.

Podczas muzycznego “pięknego rejsu” nie zabraknie okazji do wspólnego śpiewania ponadczasowych hitów Krzysztofa Krawczyka – rezerwujcie czas, powiadomcie znajomych!

Niezapomniane piosenki Krzysztofa Krawczyka śpiewać będą: Michał Bober – znany publiczności z ostatniej edycji The Voice of Poland, gdzie oczarował swoim głosem trenerów. Muzyką zafascynował się już w dzieciństwie, gdy jego mama przywiozła z Kanady kasety największych, światowych gwiazd. Studiował warsztat wokalny także w Moskwie. Inicjator i główny wokalista muzycznych projektów pamięci Zbigniewa Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Wojciecha Młynarskiego . Anna Szul – pianistka i wokalistka, założycielka Szkoły Śpiewu Dźwiękodzieło, główny głos zespołu Chillove. Wokalistom akompaniować będzie zespół znakomitych muzyków pod kierownictwem artystycznym Marka Popowa.

Muzycy projektu "Piękny rejs".
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial