W A R S Z T A T Y   C E R A M I C Z N E

Uwaga! W przypadku grupy szkolnej instruktor odbiera dzieci ze świetlicy szkolnej i po zajęciach odprowadza dzieci do świetlicy.

Na zajęciach będziemy tworzyć oryginalne naczynia oraz ozdoby do domu lub do zabawy! Ulepimy je z gliny i ozdobimy szkliwami lub angobami.

Praca z gliną pozwala nam uwolnić wyobraźnię i stworzyć własne, niepowtarzalne przedmioty, a przy tym uczy cierpliwości i precyzji. Wycisza i odpręża. Rozwija sprawność manualną i otwiera nas na kreatywne myślenie. Skupienie podczas lepienia wynagradza nam satysfakcja i duma z gotowych, wypalonych dzieł! Miło jest później pić herbatę z własnoręcznie wykonanego kubka, czy patrzeć na kwiaty umieszczone w ulepionym przez nas wazonie. Przedmioty te udekorują nam codzienność lub staną się świetnym pomysłem na prezent.

Prowadząca: Maria Magdalena Bierć

Mam 24 lata. Studiuję Ceramikę na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Uczę się, jak ceramiką podkreślić smak jedzenia. Wzięłam udział w dwóch projektach Food Think Tank: Korzeń (2017) i Migrant Food Language (2019). Odbyłam praktyki zawodowe w Keramische Werkstatt Margaretenhӧhe w Essen (2019), gdzie doskonaliłam umiejętności toczenia na kole garncarskim. W realizacjach często poruszam temat relacji międzyludzkich, zwracam uwagę na wartość, jaką niesie człowiek.

https://mariabierc.myportfolio.com/

TERMIN ZAJĘĆ:

Wtorek

godz. 13.30-15.30 (I grupa)

godz. 15.30-17.30 (II grupa)

ZAPISY:

Osobiście w Klubie Tęcza

w Świętej Katarzynie

KOSZT: 

60 zł / miesiąc / jedno dziecko

82 zł / miesiąc / dwójka dzieci

40 zł / 2 godziny (wejście jednorazowe)

INFORMACJE:

tel. 881 921 620 Klub Tęcza w Świętej Katarzynie

swkatarzyna@kultura-siechnice.pl

DLA KOGO:

Dzieci szkolne

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial