B R E A K D A N C E

Zajęcia z tańca Breaking/ Bboying dla dzieci i młodzieży – Na zajęciach będziemy zajmować się rytmiką i ruchem, a wszystko to zawarte będzie w formie zabawy z dziećmi. Uczestnik zajęć powinien być ubrany w sposób, w jaki czuje się najwygodniej i najprzyjemniej, jedyną koniecznością są buty zmienne na zajęcia.

Breakdance to dynamiczny, pełen improwizacji taniec oparty na krokach i gestykulacji, figurach rotacyjnych- obrotach, figurach statycznych- utrzymaniu ciała kilka sekund w nieruchomej pozycji, jak również w płynnych przejściach między wszystkimi elementami przy specjalnej rytmicznej muzyce nazywanej breakbeat.

Instruktor zadba o to, aby odpowiednio wzmocnić nasze mięśnie, poprawić ich rozciągnięcie i ruchomość stawów, a nauka tańca przebiegać będzie stopniowo poznając na początku  łatwiejsze kroki oraz ucząc się wyczucia rytmu.

Prowadzący:

NIKITA WASILEWICZ – reprezentant i choreograf ekipy Crate of Wax – półfinał „Mam talent”. Udział w zawodach w Polsce i zagranicą gdzie zdobywa najwyższe miejsca na podium

– Portugalia porto World Battle 2017 1 miejsce,

– Redbull BC ONE CYPHER Poland 2017 i 2019 2 miejsce,

– Belgia UNBREAKABLE 2 miejsce,

– Finlandia Fear of the Duck 2018 2 miejsce.

TERMIN ZAJĘĆ:

Wtorek

godz. 17.00-17.50 (Klub Relaks w Siechnicach)

 

ZAPISY:

tel. 795 505 745

lub przez formularz na stronie: www.studiotancacamille.pl/grafik

KOSZT: 

100 zł / miesiąc (4 zajęcia)

30 zł / godzina (jedno wejścia)

INFORMACJE:

tel.  795 505 745 Kamila Zielonka

tel. 881 921 619 Klub Relaks w Siechnicach

siechnice@kultura-siechnice.pl

DLA KOGO:

Dzieci 8+