A R T T E R A P I A  z  elementami  sensoplastyki 

Podczas zabaw nie tylko rozwijamy zdolności plastyczne i manualne ale przede wszystkim kreatywność i twórczość, oraz umiejętność wyrażania siebie i swoich emocji poprzez działania artystyczne.

Aby to osiągnąć korzystamy z różnorodnych materiałów plastycznych; takich jak własnoręcznie wykonane masy plastyczne, samodzielnie stworzone farby, bibuły, papiery kolorowe, pastele, flamastry, a także różne materiały nie kojarzące się w sposób oczywisty z plastyką. Na każdych zajęciach coś innego;)

Na spotkaniach wąchamy, dotykamy, przesypujemy, mieszamy, zagniatamy, lepimy, malujemy, rysujemy, wydzieramy, wycinamy, łączymy i wydobywamy barwy: po prostu tworzymy wszystko i z wszystkiego.

Dzieci są raczej zachęcane do poszukiwania pomysłów i rozwiązań na to co z daną rzeczą mogą zrobić niż kierowane krok po kroku.

Zajęcia prowadzi Hanna Hajzak-Janda, naczycielka mianowana edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej z dziesięcioletnim stażem pracy, dyplomowana Animatorka Kultury ze specjalnością Arteterapia, socjoterapeutka. Prywatnie mama dwójki przedszkolaków wierząca w to, że brudne dzieci to dzieci szczęśliwe.

Prowadząca 

Hanna Hajzak- Janda

TERMIN ZAJĘĆ:

ŚRODA

godz 15:15-16:15

ZAPISY:

tel.  694 055 910  Hanna Hajzak-Janda

KOSZT:

karnet: 90 zł

pojedyncze zajęcia: 25 zł

INFORMACJE:

Hanna Hajzak-Janda tel. 694 055 910

tel. 881 921 620 Klub Tęcza w Św. Katarzynie

swkatarzyna@kultura-siechnice.pl

DLA KOGO:

Dzieci

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial