A R E O B I K / Z D R O W Y   K R Ę G O S Ł U P

Areobik – zajęcia o aerobowo-kształtujące o średniej intensywności, dostosowane do poziomu grupy. Podczas ćwiczeń skupiamy się na kształtowaniu mięśni nóg , ud , pośladów oraz brzucha. Oprócz tego wykorzystujemy różne przybory (hantle, które należy mieć ze sobą) do uzyskania i utrzymania optymalnej siły mięśni. Co jakiś czas – aby nie było nudno- robimy trening obwodowy. Podczas każdego spotkania zwracam dużą uwagę na poprawność wykonywania ćwiczeń, u mnie na zajęciach nie ma ćwiczeń „przypadkowych”- każde z nich ma konkretne zadanie aby poprawić twój wygląd oraz samopoczucie. Ilość wylanego potu oraz spalonych kalorii zależy tylko od Ciebie – tutaj robisz tyle ile możesz.

Zdrowy Kręgosłup – prozdrowotna forma zajęć , które mają na celu poprawę postawy ciała oraz minimalizowanie bólu kręgosłupa. Wykonujemy ćwiczenia wzmacniające, rozciągające oraz oddechowe, które pomogą Ci w zniesieniu napięcia mięśniowego oraz pozwolą zwiększyć zakres ruchu. Moim celem jest przywrócenie sprawności i utrzymanie jej wśród ćwiczących , tak aby codzienne czynności nie sprawiały im trudności oraz bólu. Tutaj dowiesz się w jaki sposób schylać się , wstawać lub utrzymywać poprawną postawę ciała podczas wykonywania podstawowych czynności w życiu codziennym.

Prowadząca:
Magdalena Karasińska-Nowak – instruktorka fitness oraz trener personalny. Ukończyła kursy m.in.: step aerobic, fit ball , trening funkcjonlany, pilates (poziom I i II), zdrowy kręgosłup, ćwiczenia dla kobiet w ciąży , Reebok Shape and Circuit Training Workshop, modelowanie pośladków. Oprócz tego ukończyła studia na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka oraz podyplomowe „Żywienie człowieka w profilaktyce zdrowotnej”. Całą zdobytą wiedzę połączyła w jedną całość i  służy radą i pomocą.

TERMINY ZAJĘĆ:

Aerobik

Poniedziałek

godz. 20:00-21:00

Zdrowy kręgosłup

Czwartek

godz. 20:00-21:00

ZAPISY:

Magdalena Karasińska-Nowak

tel. 693 618 226

INFORMACJE:

tel. 881 921 620 Klub Tęcza w Świętej Katarzynie

swkatarzyna@kultura-siechnice.pl

Magdalena Karasińska-Nowak

tel. 693 618 226

facebook.com/trenujzmagda

DLA KOGO:

Dorośli

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial