J Ę Z Y K   A N G I E L S K I

Papagayo jest Szkołą Językową specjalizującą się w nauczaniu dzieci. Dbamy, aby pierwszy kontakt z językiem był dla dzieci atrakcyjny, wzbudzał w nich zainteresowanie oraz chęć dalszego jego poznawania. Stawiamy przede wszystkim na komunikację ustną, dlatego lektorzy porozumiewają się z dziećmi głównie w języku docelowym.

Prowadzimy zajęcia dla:

  • dzieci przedszkolnych (5-6 letnich) – na których dzieci poznają język poprzez zabawę, taniec, śpiew, gry, bajki. Zagadki, konkurencje drużynowe, gry i przedstawianie scenek to punkty stałe na zajęciach dla przedszkolaków. Staramy się, aby zajęcia były różnorodne i ciekawe i były doskonałym startem do nauki w szkolnej.
  • dzieci szkolnych – dzieci w wieku szkolnym uczymy wykorzystując metodę komunikacyjną, rozwijamy słownictwo jednocześnie ćwicząc poprawność gramatyczną. Uczniowie poznają język poprzez realizowanie projektów, w starszych klasach – dyskusje, różnorodne materiały stymulujące ( piosenki, skecze, gry, łamigłówki, opowiadania) oraz różne formy współpracy interpersonalnej (praca w grupach, parach) oraz pracę indywidualną.
  • dorosłych – zajęcia dla dorosłych odbywają się w kameralnych grupach na różnych poziomach zaawansowania. Metody i formy pracy dobierane są do potrzeb poszczególnej grupy.

Więcej o naszej pracy oraz metodach można przeczytać na stronie internetowej www.papagayo.edu.pl. Zapraszamy!

Prowadzenie: Elżbieta Bogusz, tel.: 782 025 598

 

 

Zajęcia prowadzą instruktorzy ze szkoły English Solution

INFORMACJE:

KOSZT: 380 zł / semestr

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial