Z A J Ę C I A   P S Y C H O F I Z Y C Z N E

 

Zapraszamy Seniorów na zajęcia psychofizyczne, które usprawnią umysł i ciało. Elementy jogi, relaksacji i oddechu pozwolą się wyciszyć i zrelaksować. Podczas zajęć będziemy odkrywali wpływ postawy, oddechu i myślenia o sobie na samopoczucie i zdrowie.

Prowadząca: Aneta Magda – posiada uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej w oparciu o system hatha jogi wydane przez Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach, jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce, dyplomowanym nauczycielem jogi poziom Introductory I /II. Właściciel szkoły jogi shakti.pl (facebook.com/shakti.joga.wroclaw), autor publikacji na portalach tematycznych bosonamacie.pl i joga-joga.pl

Ćwiczy jogę od 17 lat, a zajęcia z zakresu jogi, oddychania i relaksacji prowadzi od dwunastu. Swoją wiedzę doskonali podczas kursów i warsztatów prowadzonych przez doświadczonych polskich i zagranicznych nauczycieli jogi.

Ma doświadczenie w prowadzeniu zajęć aktywizacji seniorów, opartych o podstawy jogi, rehabilitacji i technik oddechowych w ramach zajęć w Domu Seniora „Parkowy Dworek”.

„Z jogą spotkałam się 17 lat temu, gdy barki i szyja dały o sobie znać bólem. Joga pojawiła się więc jako remedium na niedomagania fizyczne, co jest obecnie dość częstą ścieżką jogiczną. Bardzo szybko stała się moim sposobem na życie, odkrywanie siebie i innych. Zajęcia, dość nieoczekiwanie dla siebie, prowadzę od 12 lat. Uczyłam w Szkole Jogi Namaste Pauliny Stróż (mojej pierwszej nauczycielki), prowadziłam zajęcia dla informatyków, zdarzyło się nawet, że poprowadziłam zajęcia dla jednej z edycji programu Big Brother. Do wiedzy o asanach i ich działaniu dokładam serce, uważność i empatię.”

 

TERMIN ZAJĘĆ:

Wtorek

godz. 14:00-15:15

ZAPISY:

Osobiście w Klubie Kuźnia

KOSZT:

bezpłatne

INFORMACJE:

tel. 713 113 452 Klub Kuźnia w Żernikach Wrocławskich

DLA KOGO:

50+

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial