AEROBIK


Fitness z przyborami– zajęcia typu aerobik, na których wykorzystujemy do ćwiczeń hantle, gumy oporowe, duże piłki do ćwiczeń oraz stepy. Na każdych zajęciach jest coś innego. Ćwiczenia dopasowane do grupy, różne stopnie trudności dla każdego ćwiczącego. Nie ma nudy ale jest pot ,zmęczenie oraz zadowolenie.

Classic fitness aerobik– najbardziej przystępna forma zajęć ruchowych. Dobra dla wszystkich początkujących. Dobry, stary aerobik w klasycznej postaci. Niczym wspomnienie lat 90’ ale zgodnie z aktualnymi trendami fitnessowego świata.

Trening obwodowy – trening wymagający ale to doskonałe narzędzie do budowania kondycji, wytrzymałości mięśniowej oraz pozbycia się tkanki tłuszczowej. Polecany osobom na każdym poziomie zaawansowania. Sama decydujesz o tempie wykonywania ćwiczeń- liczy się technika.

Prowadzący:

Magdalena Karasińska-Nowak – instruktorka fitness oraz trener personalny. Ukończyła kursy m.in.: step aerobic, fit ball , trening funkcjonlany, pilates (poziom I i II), zdrowy kręgosłup, ćwiczenia dla kobiet w ciąży , Reebok Shape and Circuit Training Workshop, modelowanie pośladków. Oprócz tego ukończyła studia na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka oraz podyplomowe „Żywienie człowieka w profilaktyce zdrowotnej”. Całą zdobytą wiedzę połączyła w jedną całość i  służy radą i pomocą.

MIEJSCE I TERMIN

Klub Tęcza w Świętej Katarzynie


poniedziałek

20:00 – 21:00

CENA

INFORMACJE I ZAPISY

Klub Tęcza w Świętej Katarzynie

tel. 881 921 620

e-mail: swkatarzyna@kultura-siechnice.pl

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial