KLUB RELAKS

Adres:

ul. Fabryczna 15, Siechnice

Kontakt:

tel. 881 921 619

e-mail: siechnice@kultura-siechnice.pl

KLUB SŁOŃCE

Adres:

ul. Kolejowa 8, Radwanice

Kontakt:

tel. 881 921 616

e-mail: radwanice@kultura-siechnice.pl

ŚWIETLICA W IWINACH

Adres:

ul. Miodowa 12, Iwiny

Kontakt:

tel.: 71 30 14 204

e-mail: iwiny@kultura-siechnice.pl

KLUB TĘCZA

Adres:

ul. Główna 82, Święta Katarzyna

Kontakt:

tel. 881 921 620

e-mail: swkatarzyna@kultura-siechnice.pl

KLUB KUŹNIA

Adres:

ul. Parkowa 2, Żerniki Wrocławskie

Kontakt:

tel. 713 113 452

e-mail: zerniki@kultura-siechnice.pl

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

im. Agnieszki Osieckiej

Adres:

ul. Fabryczna 15, Siechnice

Kontakt:

tel. 71 311 54 48

e-mail Dział dla dorosłych: bpsiechnice1@kultura-siechnice.pl

e-mail Dział dla dzieci: bpsiechnice2@kultura-siechnice.pl

BIBLIOTEKA PUBLICZNA W RADWANICACH

Adres:

ul. 1 Maja 7 (piętro nad pocztą), Radwanice

Kontakt:

tel. 71 311 78 03

e- mail: bpradwanice@kultura-siechnice.pl

BIBLIOTEKA PUBLICZNA W GROBLICACH

Adres:

ul. Kotowicka 5, Groblice

Kontakt:

tel. 71 311 51 82

e-mail: bpgroblice@kultura-siechnice.pl

BIBLIOTEKA PUBLICZNA W ŚWIĘTEJ KATARZYNIE

im. Andrzeja Waligórskiego

Adres:

ul. Główna 82, Święta Katarzyna

Kontakt:

tel. 71 311 62 63

e- mail: bpswkatarzyna@kultura-siechnice.pl

BIBLIOTEKA PUBLICZNA W ŻERNIKACH WROCŁAWSKICH

Adres:

ul. Kolejowa 7a, Żerniki Wrocławskie

Kontakt:

tel. 71 311 33 21

e- mail: bpzerniki@kultura-siechnice.pl

BIBLIOTEKA PUBLICZNA W KOTOWICACH

Adres:

ul. Podwalna 1, Kotowice

Kontakt:

tel. 71 302 94 65

e- mail: bpkotowice@kultura-siechnice.pl

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial