L U Z   W   C I E L E   I   W   G Ł O W I E

Jak Twój sposób myślenia wpływa na ciało? Jak napięcia w ciele wpływają na emocje? Zatrzymanie, refleksja, oddech i świadomy ruch są w stanie zmienić to, z czym Ci tak trudno. Zauważymy i poruszymy miejsca, gdzie nie ma przestrzeni i ruchu. A gdy poruszysz w ciele, zauważysz zmiany w życiu.

 

Prowadząca:

Aneta Magda – posiada uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej w oparciu o system hatha jogi wydane przez Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach, jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce, dyplomowanym nauczycielem jogi poziom Introductory I /II. Właściciel szkoły jogi shakti.pl (facebook.com/shakti.joga.wroclaw), autor publikacji na portalach tematycznych bosonamacie.pl i joga-joga.pl

Ćwiczy jogę od 17 lat, a zajęcia z zakresu jogi, oddychania i relaksacji prowadzi od dwunastu. Swoją wiedzę doskonali podczas kursów i warsztatów prowadzonych przez doświadczonych polskich i zagranicznych nauczycieli jogi.  Ma doświadczenie w prowadzeniu zajęć aktywizacji seniorów, opartych o podstawy jogi, rehabilitacji i technik oddechowych w ramach zajęć w Domu Seniora „Parkowy Dworek”.

„Z jogą spotkałam się 17 lat temu, gdy barki i szyja dały o sobie znać bólem. Joga pojawiła się więc jako remedium na niedomagania fizyczne, co jest obecnie dość częstą ścieżką jogiczną. Bardzo szybko stała się moim sposobem na życie, odkrywanie siebie i innych. Zajęcia, dość nieoczekiwanie dla siebie, prowadzę od 12 lat. Uczyłam w Szkole Jogi Namaste Pauliny Stróż (mojej pierwszej nauczycielki), prowadziłam zajęcia dla informatyków, zdarzyło się nawet, że poprowadziłam zajęcia dla jednej z edycji programu Big Brother. Do wiedzy o asanach i ich działaniu dokładam serce, uważność i empatię.”

TERMINY ZAJĘĆ:

Wtorek

godz. 13.00-14.00

ZAPISY:

Osobiście w Klubie Kuźnia

KOSZT:

30 zł – pojedyncze wejście

110 zł – karnet 4 wejść

INFORMACJE:

Prowadząca : Aneta Magda – tel. 605 601 719

Klub Kuźnia w Żernikach Wrocławskich – tel. 713 113 452

DLA KOGO:

Grupa wiekowo otwarta

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial